Dzisiaj jest sobota, 24 października 2020 r., 298 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Fabryka Domów Bogucin
Fot. ilustracja/pixabay.com

Obowiązujący przez siedem miesięcy roku czas letni właśnie się kończy. W nocy nastąpi jego zmiana na czas zimowy, czyli środkowoeuropejski - CET (Central European Time). Będzie on obowiązywać od października do marca 2021 roku.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 24-10-2020 13:06, odsłon: 214)
Fot. CKA/dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska

Wstrzymane zajęcia stacjonarne w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Akademii Szerokich Horyzontów Kozienickiego Domu Kultury – to efekt najnowszych zaleceń związanych z przeciwdziałaniem pandemii koronawirusa. Warto jednak wiedzieć, że Kozienicki Dom Kultury nie będzie zamknięty dla odwiedzających, a zaplanowane wydarzenia kulturalne nie zostały odwołane. Co więcej, będzie można je obejrzeć również on-line.

 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, CKA, Kultura, dodano: 23-10-2020 15:36, odsłon: 440)
Fot. Twitter- Kancelaria Premiera/Adam Guz

Nowe obostrzenia dotkną edukacji, gastronomii, czy osób starszych. Mateusz Morawiecki na konferencji ogłosił, że jeżeli obecne restrykcje nie ograniczą transmisji koronawirusa, to możliwe są dalsze ograniczenia. - Wierzę, że gospodarka będzie pracować szybciej niż wiosną - powiedział premier.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Kraj, dodano: 23-10-2020 11:43, odsłon: 1775, 3 komentarze)
Fot. ilustracja/pixabay.com

Ponad 13 tys. zakażeń koronawirusem odnotowano w Polsce minionej doby. Zgodnie z rekomendacjami premiera cały kraj zostanie objęty czerwoną strefą. Zapadła również decyzja o przejściu na nauczanie zdalne uczniów klas 4-8 szkół podstawowych, poinformował premier Mateusz Morawiecki.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Top, dodano: 23-10-2020 11:14, odsłon: 1061)
Fot. por. Paweł Wójcik/ZK Żytkowice

W Areszcie Śledczym w Radomiu powstał, jedyny w województwie mazowieckim szpital przywięzienny. Dotychczas osadzeni z mazowieckich zakładów karnych i aresztów śledczych wymagający hospitalizacji przebywali w publicznych placówkach zdrowia pod konwojem funkcjonariuszy Służby Więziennej.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 23-10-2020 09:51, odsłon: 376)
Fot. ilustracja/pixabay.com

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kozienicach przekazała kolejne informacje dotyczące koronawirusa w powiecie kozienickim.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 23-10-2020 08:59, odsłon: 941)
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass

Sytuacja w Szpitalu Powiatowym w Kozienicach jest bardzo trudna. Wykryto zakażenie COVID-19 wśród personelu medycznego w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, Oddziale Chirurgii Ogólniej, Oddziale Ginekologiczno-Położniczym, Oddziale Neurologii. Część pacjentów została wypisana do domu, niektórzy zostali przewiezieni do innych placówek medycznych. Pojawiły się także problemy kadrowe i finansowe, gdzie dyrekcja placówki wystosowała apel o pomoc, który znaleźć można poniżej.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Top, dodano: 22-10-2020 10:55, odsłon: 3488)
Fot. Enea Wytwarzanie

Rozdano nagrody zwycięzcom konkursu w ramach akcji „Ogródek kwietny z ENEĄ Wytwarzanie i M-ŚTO”. Nagrodą dla wszystkich jest możliwość oglądania pięknych zdjęć kwiatów.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Enea, dodano: 22-10-2020 11:29, odsłon: 717)
Fot. CHEP (1)

W obliczu postępujących zmian klimatycznych, firmy na całym świecie podejmują działania mające na celu ograniczenie emisji CO2 i rozwój technologii, która pozwoli im zachować efektywność i produktywność nie obciążając środowiska. To właśnie jest misją platformy Lean&Green, która zrzesza przedstawicieli branży TSL i producentów na drodze do bardziej zrównoważonego łańcucha dostaw. CHEP aktywnie wspiera Lean&Green w Polsce będąc w Komitecie Sterującym inicjatywy razem ze swoimi partnerami Biedronką i Unilever Polska.Czytaj więcej (kategoria: Kraj, Aktualności, dodano: 22-10-2020 09:27, odsłon: 68)
Fot. ilustracja/pixabay.com

Jeśli wystąpiły u Ciebie objawy charakterystyczne dla COVID-19 lekarz może wystawić ci skierowanie na wykonanie testu. Żeby jego wynik był wiarygodny, trzeba się do niego przygotować: na przykład nie można na trzy godziny przed testem żuć gumy. Dowiedz się, co jeszcze trzeba zrobić, by zapewnić wiarygodny wyniki.Czytaj więcej (kategoria: Kraj, Aktualności, dodano: 22-10-2020 09:22, odsłon: 127)

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook