Dzisiaj jest piątek, 23 marca 2018 r., 82 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
fot. archiwum

Podajemy godziny otwarcia Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach w okresie Świąt Wielkanocnych.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, CKA, dodano: 23-03-2018 11:53, odsłon: 1)

Zdrowych, pogodnych, spokojnych, oraz wypełnionych wiarą i miłością Świąt Wielkanocnych. Ciepła płynącego z życzliwych rozmów i rodzinnych spotkań, wiosennej atmosfery, odpoczynku, radości i uśmiechu.

W imieniu Zarządu, Rady Powiatu Kozienickiego i Pracowników Starostwa życzą:

Przewodniczący Rady Włodzimierz Stysiak, Wicestarosta Krzysztof Stalmach i Starosta Kozienicki Andrzej Jung.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Powiat, dodano: 23-03-2018 11:15, odsłon: 24)
fot. archiwum

Pierwszy mecz piłkarzy Energii Kozienice w rundzie wiosennej znów się przesunął i to przynajmniej o tydzień. Spotkanie 17. kolejki, w którym nasz zespół miał zagrać na wyjeździe z LKS Promna w tę sobotę, zostało przełożone. Zamiast tego podopieczni Grzegorza Seremaka chcąc zatrzymać dobrą formę zagra jutro w Kozienicach sparing z Jodłą Jedlnia-Letnisko.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Sport, dodano: 23-03-2018 10:45, odsłon: 60)
fot. ProCoreMedia

17 marca w krytej pływalni ,, Delfin” w Kozienicach odbyły się indywidualne i sztafetowe zawody pływackie klas VII oraz II i III gimnazjum. Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach rywalizowali z uczniami z PSP nr 2 i PSP w Świerżach Górnych.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, PSP 4, dodano: 23-03-2018 09:24, odsłon: 95)
fot. PTTK Kozienice

W środę 21 marca, czyli pierwszy dzień kalendarzowej wiosny odbył się XXXVI Rajd Wiosna w Puszczy Kozienickiej zorganizowany przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Kozienicach. Na dziewięciokilometrowej trasie znalazły się m.in. trzy rezerwaty przyrody takie jak: Ponty, Ponty Dęby i Załamanek, a także Bartny Kąt.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 23-03-2018 09:00, odsłon: 115)
fot. KZ

Przez trzy dni, od wtorku do czwartku Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kozienicach organizował ćwiczenia na terenie ciepłowni. Wśród scenariuszy był wybuch butli z acetylenem oraz duża liczba poszkodowanych czekających na ewakuację.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 22-03-2018 14:56, odsłon: 652)
Fot: Kozienice – monografia miasta i regionu 1945-1990/Sebastian Piątkowski, Kozienice 2012

Wycinkę drzew przy budowie Elektrowni prowadzono w ścisłej współpracy z oddziałem saperów, początkowo pracownicy administracji i członkowie kadry inżynierskiej pracowali w barakowozach. Spory z miejscowymi rolnikami łagodził proboszcz parafii Świerże Górne ks. Adam Socha. Te i wiele innych faktów znajdziecie w czwartym artykule o historii Elektrowni „Kozienice”.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Top, dodano: 22-03-2018 13:28, odsłon: 728)
fot. KZ

Od dwóch tygodni na ulicy Żeromskiego w Kozienicach mieszkańcy borykają sią z problemem niebezpiecznego rottweilera, który często bez nadzoru właściciela dopuszcza się ataków na ludzi. Miało już miejsce wiele groźnych incydentów, również z udziałem dzieci, a tylko dzisiaj policja była zmuszona interweniować dwa razy.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Top, dodano: 21-03-2018 21:57, odsłon: 4061, 2 komentarze)
ilustracja przykładowa, źródło: pixabay.com

Jak mówi stare polskie przysłowie: „Kto na Wielkanoc jajek nie maluje ten szczęścia niech nie wypatruje”. Z tego powodu ci, którzy posiadają pewne braki w tej dziedzinie mogą nauczyć się czegoś nowego, a osoby, które jajka ozdabiają co roku mają okazję doszlifować swój warsztat, ponieważ Muzeum Regionalne w Kozienicach zaprasza w niedzielę palmową, 25 marca, na wspólne zdobienie pisanek techniką batiku.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 12-03-2018 09:59, odsłon: 399)
kadr z filmu 'Nowe oblicze Greya'

W tym tygodniu na ekranie kina w Kozienicach zobaczymy aż siedem filmów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Na dzieci czekają nowe przygody Traktorka Florka oraz Gnomeo, a na starszych widzów "Maria Callas", „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”, "Nowe oblicze Greya", „W ułamku sekundy” oraz drugi tydzień z rzędu „Pitbull. Ostatni pies”.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, CKA, dodano: 22-03-2018 06:00, odsłon: 514)
Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienice
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook