Dzisiaj jest czwartek, 25 maja 2017 r., 145 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin

W sieci pojawiło się wideo pokazujące pirata drogowego, który szalał w środę na drodze krajowej nr 79 w okolicach elektrowni. Bezmyślny kierowca jechał za szybko, wyprzedzał sznur samochodów na podwójnej ciągłej i na skrzyżowaniu i omijał wysepki. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, jechał na "kozienickich blachach". Zobaczcie "wyczyn" tego pseudo-kierowcy na materiale wideo.

 

PS. Za info. i  wideo dziękujemy Arkadiuszowi Molendzie / Tak-Nie-Obiektywnie, który je nam udostępnił (nie jest autorem filmu).

 

 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 25-05-2017 10:18, odsłon: 161)

"Pies najlepszym przyjacielem człowieka!"- pod takim hasłem Samorząd Szkolny Publicznego Gimnazjum w Głowaczowie zorganizował zbiórkę karmy i różnych akcesoriów dla zwierząt z kozienickiego przytuliska.Czytaj więcej (kategoria: Gmina Głowaczów, dodano: 25-05-2017 09:59, odsłon: 8)
fot. archiwum

W najbliższą sobotę Energia Kozienice zmierzy się na wyjeździe z KS Raszyn. Rywale mają sporo do udowodnienia, bo jesienią na Sportowej zaliczyli ogromną wpadkę i przegrali aż 9:1. Dla podopiecznych Grzegorza Seremaka będzie to ostatnia tak łatwa szansa na punkty w tym sezonie, bo kolejni rywale będą bardziej wymagający.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Sport, dodano: 25-05-2017 09:20, odsłon: 93)
Kadr z filmu Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

Już w piątek czeka nas kolejna premiera ogólnopolska premiera w Kinie KDK, czyli "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski". Ponadto na ekranie CKA francuska komedia "Jutro będziemy szczęśliwi" oraz komediodramat "Captain Fantastic".Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, CKA, dodano: 25-05-2017 08:24, odsłon: 321)
fot. OSP Magnuszew

W środę rano, w miejscowości Gruszczyn w ogniu stanęło poszycie leśne na powierzchni około 1 ha. Do walki z pożarem kierowano 5 zastępów straży: JRG PSP Kozienice oraz OSP z Magnuszewa, Rozniszewa, Chmielewa i Anielina. Walka z ogniem trwała około 4 godzin. Po dokładnym przelaniu pogorzeliska strażacy wrócili do baz.(kategoria: Aktualności, dodano: 24-05-2017 15:52)
W Magnuszewie wystąpi m.in. Mix Dance, czyli 'Happy End Junior'. Fot. Mariusz Basaj / archiwum

4 czerwca na terenie stadionu sportowego przy szkole w Magnuszewie odbędzie się festyn z okazji Dnia Magnuszewa oraz Gminnego Dnia Dziecka. W programie m.in. 4 koncerty disco polo.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 24-05-2017 14:28, odsłon: 4589)
Ilustracja przykładowa. fot. PKP Cargo

PKP CARGO zawarło kolejną ważną umowę na przewozy węgla dla Enei Wytwarzanie. Największy polski przewoźnik złożył najkorzystniejszą ofertę w przetargu na transport tego paliwa z Lubelskiego Węgla „Bogdanka” do Elektrowni Kozienice. W ramach nowego kontraktu PKP CARGO w okresie 14 miesięcy przetransportuje 5,3 mln ton węgla.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 24-05-2017 12:51, odsłon: 1334)
Kaliber 44 / fot. fanpage grupy

Już 10 czerwca, w Amfiteatrze nad Jeziorem odbędzie się IV Ogólnopolski Turniej Tańca Breakdance Kozienice CITY BREAKERS. Do naszego miasta znowu zjadą najlepsi tancerze z całego kraju, a na finał czeka nas podwójny koncert - wystąpią Spalto i Kaliber 44!Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, CKA, dodano: 24-05-2017 12:21, odsłon: 2192)
Wizualizacja Parku Handlowego w Kozienicach. Fot. Origo Group

Trwają prace przy budowie Parku Handlowego w Kozienicach, w ramach którego m.in. powstanie sklep sieci Lidl. Jak udało nam się ustalić, obiekt zostanie otworzony później niż pierwotnie zakładano - dopiero w okolicach Bożego Narodzenia 2017 roku.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 24-05-2017 10:26, odsłon: 5494)
Ilustracja przykładowa.

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych. Z kolei polisa AC pozwala na zwiększenie ochrony ubezpieczeniowej także dla sprawców wypadków i kolizji oraz poszkodowanych w wyniku kradzieży czy uszkodzenia auta przez nieznane osoby trzecie. Jak kierowca chcący wykupić oba ubezpieczenia, może na nich zaoszczędzić?Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 23-05-2017 07:00, odsłon: 1014)
Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook