Dzisiaj jest środa, 17 lipca 2019 r., 198 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Agencja Arpass znakowanie odzieży retro
Sylwia Wąsik została nową sekretarz Gminy Kozienice
Dodał: KamZap, 15-04-2019 09:22, odsłon: 1977
Fot. Kamil Zapora
Fot. Kamil Zapora

Dzisiaj przed godziną 9 burmistrz Piotr Kozłowski powołał nowego sekretarza Gminy Kozienice. Została nim dotychczasowa dyrektor Wydziału Gospodarki Przestrzennej, Rolnictwa i Środowiska w kozienickim Urzędzie Miejskim – Sylwia Wąsik.

Sylwia Wąsik ma 56 lat, a całe jej życie zawodowe związane jest z Urzędem Miejskim w Kozienicach. Pracuje w nim od 32 lat. Pierwsze 14 lat Sylwia Wąsik pracowała w Wydziale Geodezji zajmując się ewidencją gruntów i nabywaniem nieruchomości do zasobu. Następnie znalazła się w Wydziale Infrastruktury gdzie realizowała zamówienia publiczne dla zadań z dofinansowaniem ze środków zewnętrznych, przedakcesyjnych i unijnych, jednocześnie przygotowując i rozliczając wnioski o dotacje.

Kolejne lata to praca na samodzielnym stanowisku ds. pozyskiwania funduszy inwestycyjnych i nadzoru właścicielskiego a także, realizacja dofinansowania do dużych projektów unijnych takich jak gospodarka wodno-ściekowa czy Centrum Kulturalno-Artystyczne.
 

W tym roku minęło dwa lata od powołania Sylwii Wąsik na Dyrektora Wydziału Gospodarki Przestrzennej, Rolnictwa i Środowiska. Jednocześnie od ponad 4 lat pełniła ona funkcję Przewodniczącego Zarządu Związku Gmin Ziemi Kozienickiej, który zrzesza wszystkie Gminy Powiatu Kozienickiego.

 

 

Sylwia Wąsik skończyła studia inżynierskie z zakresu zarządzania i marketingu, o specjalności zarządzanie nieruchomościami oraz studia magisterskie z zakresu ekonomii o specjalności integracja europejska.

Sylwia Wąsik objęła stanowisko sekretarza gminy po Stanisławie Siderskim, który pełnił tę funkcję od dwudziestu lat, a w marcu tego roku przeszedł na emeryturę.Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
fot.UGGL/Delegacje władz samorządowych oraz uczestników uroczystości złożyły kwiaty pod Pomnikiem Ofiar Ku Czci Oświęcimia
Uroczysta msza święta, złożenie kwiatów, wiązanek oraz zapalenie zniczy. W piątek 12 lipca odbyły ...
Fot. PSP Stanisławice
W PSP Stanisławice trwały półkolonie dla dzieci i młodzieży, które stwarzały   uc...
Ilustracja -  KPP w Kozienicach
Dzisiaj około godz. 8:00 na drodze krajowej nr 79 pomiędzy miejscowościami Bożówka, a Przydworzyce...
Kolejny tydzień i kolejna edycja naszej zabawy. Wraz z Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu przygotowal...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook