Dzisiaj jest niedziela, 09 sierpnia 2020 r., 222 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Marcin Łukasiewicz - kandydat na posła. Przedstawiamy kandydatów z powiatu kozienickiego w nadchodzących wyborach
Dodał: DL, 12-09-2019 09:59, odsłon: 3986
Fot. archiwum prywatne
Fot. archiwum prywatne

W wyborach parlamentarnych udział bierze troje kandydatów z powiatu kozienickiego. Dzisiaj przedstawiamy kolejnego kandydata PiS na posła, którym jest Marcin Łukasiewicz, aktualnie sprawujący funkcję wiceprezesa do spraw pracowniczych w Enei Wytwarzanie. 

- Kolejny raz stajemy przed możliwością wyboru naszych przedstawicieli w Polsce. To niezwykle ważne wydarzenie dla naszej małej ojczyzny, jaką są Kozienice i cały nasz region. To my decydujemy, jaka będzie przyszłość nasza i naszych dzieci – mówił Marcin Łukasiewicz.

 

Nazywam się Marcin Łukasiewicz, mam 40 lat, wspaniałą żonę i dwie cudowne córki. Urodziłem się  w Kozienicach,  a wykształcenie zdobyłem na dwóch uczelniach z dwóch różnych dziedzin. Pierwsza z nich to WSFiB w Radomiu, gdzie obroniłem tytuł inżyniera informatyki, druga to Akademia im. Leona Koźmińskiego w Warszawie

 

Kariera Zawodowa

 

Od dziecka związany jestem z ziemia kozienicką tu kończyłem szkołę, stad mam przyjaciół tu pracuję. Jak dla każdego młodego człowieka startującego w samodzielne życie początki były trudne. Jak większość młodych ludzi z naszego regionu pracowałem również za granicą. Swoją  ścieżkę kariery w Elektrowni Kozienice obecnie Enea Wytwarzanie rozpoczynałem w 2010 roku  jako młody, ambitny, doświadczony i pracowity człowiek, podejmując się różnego rodzaju wyzwań. Piastując różne stanowiska, w różnych komórkach organizacyjnych firmy zdobyłem bogate doświadczenie zawodowe, a także poznałem ludzi – serce elektrowni – mieszkańców Kozienic i regionu,  ich rodziny, potrzeby. Tak zdobyta wiedza, praktyka i umiejętności skłoniły mnie do podjęcia działania w organizacji związkowej. Od 2010 r. jestem czynnym, zaangażowanym w życie społeczne, członkiem NSZZ Solidarność w Enei Wytwarzanie. Ta praca nauczyła mnie patrzenia na ludzi poprzez ich indywidualność. Z ogromnym szacunkiem i pokorą przyjmuję odmienne zdanie czy poglądy, starając się być pomocnym w każdej potrzebie. 

 

Praca z ludźmi to ogromne wyzwanie, ale także świetna lekcja życia, dająca osobistą satysfakcję. Ta chęć ciągłego kształcenia się i podwyższania swoich kompetencji sprawiła, że w 2018 r. wstąpiłem w szeregi Krajowej Sekcji Elektrowni i Elektrociepłowni przy Krajowym Sekretariacie Górnictwa i Energetyki.

 

Ciężka, wytężona praca oraz chęć pracy z ludźmi i dla ludzi spowodowały to, iż dzisiaj mam szansę pracować dla nas wszystkich, jako wiceprezes zarządu do spraw pracowniczych Enei Wytwarzanie.

 

Rodzina to podstawa

 

Jednakże moim największym, życiowym osiągnięciem jest moja rodzina. Żona i dwie wspaniałe córeczki, to one sprawiają, że mogę z pełnym zaangażowaniem i ogromną energią poświęcać się  w pracy na rzecz innych. Z racji rodziny związany jestem również z ziemią przysuską tam spędzamy każde wakacje, chętnie korzystając z jej uroków. Mieszkają tam wspaniali ludzie, otwarci, przyjaźni ale przede wszystkim pracowici i honorowi.

 

Realizuję swoje życiowe pasje. Zgłębiam tajniki historii starożytnej oraz religii świata, ale także pływam i gram na gitarze.

 

- Moim głównym założeniem jest przede wszystkim słuchać wszystkich, być przy Was każdego dnia, w dobrych i złych chwilach – dodał na koniec Marcin Łukasiewicz.

Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Nowicjusz
Do prostego człowieka
Gdy znów do murów klajstrem świeżymPrzylepiać zaczną obwieszczenia,Gdy "do ludności", "do żołnierzy"Na alarm czarny druk uderzyI byle drab, i byle szczeniakW odwieczne kłamstwo ich uwierzy,Że trzeba iść i z armat walić,Mordować, grabić, truć i palić;Gdy zaczną na tysięczną modłęOjczyznę szarpać deklinacjąI łudzić kolorowym godłem,I judzić "historyczną racją",O piędzi, chwale i rubieży,O ojcach, dziadach i sztandarach,O bohaterach i ofiarach;Gdy wyjdzie biskup, pastor, rabinPobłogosławić twój karabin,Bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba,Że za ojczyznę - bić się trzeba;Kiedy rozścierwi się, rozchamiWrzask liter pierwszych stron dzienników,A stado dzikich bab - kwiatamiObrzucać zacznie "żołnierzyków". -- O, przyjacielu nieuczony,Mój bliźni z tej czy innej ziemi!Wiedz, że na trwogę biją w dzwonyKróle z pannami brzuchatemi;Wiedz, że to bujda, granda zwykła,Gdy ci wołają: "Broń na ramię!",Że im gdzieś nafta z ziemi sikłaI obrodziła dolarami;Że coś im w bankach nie sztymuje,Że gdzieś zwęszyli kasy pełneLub upatrzyły tłuste szujeCło jakieś grubsze na bawełnę.Rżnij karabinem w bruk ulicy!Twoja jest krew, a ich jest nafta!I od stolicy do stolicyZawołaj broniąc swej krwawicy:"Bujać - to my, panowie szlachta!"
12-09-2019, 13:54:40
+ 25
- 9
odpowiedz
Nowicjusz
Żaden z pkt. z listy obietnic przed wyborami na v-ce prezesa nie został i nie zostanie spełniony w Elektrowni więc po co ten cyrk.
12-09-2019, 13:58:01
+ 110
- 24
odpowiedz
Z tego co widać to przez dwa miesiące zostało zrobione więcej niż prezz ostatnie 6 lat. Logistyka wróciła do struktur EW, zgodnie z obietnica powstaje też komórka która będzie pomagała pracownikom. Sponosringiem jest objętych coraz wiecej organizacji z ziemi kozienckiej. A tak na marginesie nawet jakoś czyściej i przyjemniej sie zrobiło w elko
13-09-2019, 08:51:04
+ 23
- 119
odpowiedz
Nowicjusz
Co za bzdury piszesz człowieku. Dublowanie stanowisk, Wyprowadzanie pieniędzy uważasz za dobrą zmianę?! Zawsze było czysto na terenie Elko i proszę tu nie ubliżać Kubie! Sponsoring? ochłapy. Wszystko poszło na Radomiak.
13-09-2019, 10:01:47
+ 25
- 22
odpowiedz
Jakie stanowiska zostały zdublowane, bo nie za bardzo wiemfaktem jest że coraz bardziej Enea pomaga lokalnej społecznosci trzeba mieć klapki na oczach żeby tego nie widzieć. a zieleń i na plus i to bardzo.
13-09-2019, 10:19:48
+ 18
- 23
odpowiedz
komu pomaga Enea z ziemi Kozienickiej ? podaj przykłądy . Sam nie wierzysz w to co piszesz.. Kasa z ElKO wycieka na sponsoring Radomiaka Czarnych I jakiś klubik w Zwoleniu... Kozienice sukcesywnie dostają coraz to mniej
13-09-2019, 15:16:12
+ 24
- 16
odpowiedz
re neo ty zyjesz w innym świecie ciebie nikt nie przekona Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne,,,,,,
zobacz co zrobiono z młodymi pracownikami jak oni sie czują jak śmiecie,co zrobiło to ukochne pis co zrobiły związki tak dbające o pracowników solidarnośc ,krzyczy kawaler jak to dobrze w Polsce jak rosną płace za rzadów ,a u nas co śmiało odpisz
13-09-2019, 22:58:29
+ 213
- 17
odpowiedz
Nowicjusz
Zwiazkow nie bylo dla pracownika i nie bedzie bo kto im wyplaca pensje!
14-09-2019, 01:17:03
+ 12
- 15
odpowiedz
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. Mariusz Grotkowski, Damian Latos/Agencja Arpass
W piątek Kortez odwiedził Kozienice w ramach letniej trasy koncertowej. Artyście na scenie towarzyszył ze...
Fot. Szpital Powiatowy w Kozienicach
Od dnia 20 lipca 2020 roku w szpitalu w Kozienicach rozpoczął się remont instalacji wodno – kanaliz...
Fot. CKA
Gmina Kozienice, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka i Enea Wytwarzanie zapraszają na wykład o...
Fot. UM Kozienice
Zapraszamy na uroczyste obchody 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, które odbędą się 15 sierpnia w K...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook