Dzisiaj jest piątek, 25 maja 2018 r., 145 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
(Zdjęcia) Szalony wieczór w Kozienicach. Wydra i Bednarek rozbujali publiczność
Dodał: MariuszBasaj, 03-06-2017 07:20, odsłon: 7937
fot. tyt. Mariusz Grotkowski; galeria: Mariusz Basaj i Mariusz Grotkowski / A©Arpass
fot. tyt. Mariusz Grotkowski; galeria: Mariusz Basaj i Mariusz Grotkowski / A©Arpass

Ten wieczór przejdzie do historii imprezowych Kozienic. W piątek wystartowały kolejne Dni Puszczy Kozienickiej, a przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpili Szymon Wydra & Carpe Diem oraz Kamil Bednarek z zespołem Piąty Element. Amfiteatr nad Jeziorem wypełniła pozytywna energia, a fani dali się ponieść dobrej zabawie. Nie obyło się bez niespodzianki - tortu dla zespołu Carpe Diem z okazji ich 25-lecia działalności artystycznej.

Inauguracji Dni Puszczy Kozienickiej dokonali gospodarz imprezy, wiceburmistrz Małgorzata Bebelska oraz prowadzący koncert Wojciech Szymański. - Niejednokrotnie powtarzamy, że Kozienice są idealne na szczęście. Dziś spełniamy marzenia. To szczęście, że na tej scenie gościmy takie gwiazdy. Będzie się działo! - mówiła Małgorzata Bebelska, dodając: - Wiem też, że zawsze można liczyć na kozienicką publiczność.

 

Chwilę potem scenę opanował zespół Carpe Diem z Szymonem Wydrą na czele, a publiczność usłyszała takie hity, jak "Bezczas", "Jak ja jej to powiem" czy "Teraz wiem". Nie mogło zabraknąć wspólnego śpiewania z publicznością, m.in. "Życia jak poemat". Radomscy muzycy zostawili w Kozienicach kawał dobrej energii, ale i kozieniczanie mieli dla nich niespodziankę. Pod koniec występu na scenę wjechał tort, a wiceburmistrz Małgorzata Bebelska złożyła artystom najlepsze życzenia z okazji ich 25-lecia działalności artystycznej. To była wzruszająca chwila. - Rzadko ktoś jest w stanie wytrącić nas z równowagi, a wam się udało w najlepszy możliwy sposób - mówił Szymon Wydra.

 


 Życzenia i tort jubileuszowy dla artystów był bardzo miłą niesopdzianką. To była wzruszająca chwila.

 

Zanim Carpe Diem zakończyło występ, było kilka bisów, w tym nietypowych jak piosenki z "Domowego Przedszkola" czy programu "Tik Tak". Szymon Wydra i Zbyszek Suski zeszli też do fanów przed scenę, by przybić piątkę, przytulić się czy zrobić pamiątkowe zdjęcie. To był niepowtarzalny koncert, bez wątpienia jeden z najbardziej charakterystycznych w historii tej imprezy.

 


 Fani mogli uściskać się i zrobić sobie zdjęcie z Szymonem Wydrą. W trakcie koncertu artysta zszedł przed scenę i złożył im podziękowania.

 

Finał w rytmie reggae

 

Na finał pierwszego z Dni Puszczy Kozienickiej wystąpił Kamil Bednarek z zespołem Piąty Element. Artyści zaczęli od mocnego uderzenia, a cały koncert był grą muzyki, choreografii i bardzo charakterystycznych świateł. Kozienicka publika dosłownie oszalała, a ręce bardzo szybko poszybowały w górę. Bednarek rozbujał amfiteatr na całego, a widownia była "gotowa do walki". Ta noc "była kolejną piękną historią". 

 

Nad jeziorem usłyszeliśmy wszystkie radiowe hity Bednarka, a publiczność śpiewała z artystą z całych sił. Po dawce solidnej rockowej energii od Szymona Wydry, Kozienice dostały zastrzyk mocy w klimatach rodem z Jamajki.

 


Jak w piątek bawiły się Kozienice? Oczywiście doskonale. 

 

W sobotę kabarety

 

To jeszcze nie koniec Dni Puszczy Kozienickiej. Na sobotę zaplanowano szereg atrakcji, m.in. Bieg Szlakiem Króla Zygmunta, festyn rodzinny na terenie Ośrodka Rekreacji i Turystyki czy występy gwiazdorskich kabaretów: Kabaretu Nowaki i Formacji Chatelet.

 

Organizatorem Dni Puszczy Kozienickiej jest Gmina Kozienice, współorganizatorem Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, a partnerem Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu. Patronat medialny nad imprezą sprawują Kozienice24.pl

 


Szymon Wydra dał świetny koncert!

 

Już od pierwszych chwil imprezy amfiteatr zaczął szybko się wypełniać.

 

Kamil Bednarek to prawdziwy żywioł na scenie. Nie potrafi ustać w miejscu!


Skontaktuj się z autorem tekstu: MariuszBasaj
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. archiwum
Piknik i festyn rodzinny, rajd rowerowy, sportowe emocje, spotkanie literackie oraz uroczystość patriotyc...
Źródło: funpage grupy Rokiczanka na Facebooku
Już 2 czerwca czeka nas kolejna edycja imprezy związanej z Puszczą Kozienicką. W tym roku w odróżn...
fot. Kozienice24
W czwartek 24 maja w urzędzie miejskim odbyła się narada sołtysów i przewodniczących komitet&oacut...
kadr z filmu
W tym tygodniu w repertuarze kina KDK trzy filmy w tym premiera ogólnopolska „Futrzaki rusza...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook