Dzisiaj jest sobota, 23 czerwca 2018 r., 174 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
(Zdjęcia) Poznaliśmy najpiękniejsze nastolatki w Polsce. Po koronę sięgnęła...
Dodał: MariuszBasaj, 25-06-2017 00:26, odsłon: 8115
Najpiękniejsze nastolatki A.D. 2017. fot. Mariusz Basaj
Najpiękniejsze nastolatki A.D. 2017. fot. Mariusz Basaj

15-letnia Klaudia Kucharska została Miss Polski Nastolatek 2017. W sobotni wieczór, podczas gali finałowej pokonała 21 innych kandydatek i przyjęła koronę najpiękniejszej z rąk dotychczasowej miss - Patrycji Pabis.

Podobnie jak piątkowy Półfinał Miss Polski, sobotni Finał Miss Polski Nastolatek zgromadził w Amfiteatrze nad Jeziorem Kozienickim setki fanów piękna. Wszyscy przybyli dopingować 22 urocze nastolatki, walczące o koronę tej najpiękniejszej oraz atrakcyjne nagrody, m.in. kontrakt z agencją modelek czy wyjazd na egzotyczne wakacje. W wielkim finale niestety zabrakło reprezentantek Ziemi Radomskiej, ale nie zniechęciło to kozieniczan do obejrzenia na żywo tego widowiska.

 

Roztańczone uderzenie

 

Sobotnia gala podzielona była na kilka etapów, a całe wydarzenie prowadził znany prezenter radiowy (przez 10 lat związany z RMF FM) i telewizyjny Kamil Baleja.

 

Finał rozpoczął się w iście energicznym stylu, bo dziewczęta wystąpiły w strojach sportowych, a układ taneczny pełen był ciekawych ruchów. Panny najpierw zaprezentowały się w grupie, a następnie pojedynczo. Tego wieczoru zobaczyliśmy je jeszcze m.in. w bikini, strojach koktajlowych czy - na sam finał - w kreacjach wieczorowych. Za każdym razem dziewczęta czarowały swoim urokiem publiczność, a przede wszystkim starały się przekonać do siebie jury.

 

 Dziewczyny zaczęły od sportowego uderzenia!

 

W komisji tegorocznego konkursu zasiedli: wiceburmistrz Kozienic Małgorzata Bebelska, starosta kozienicki Andrzej Jung, dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska, Piotr Puchała z firmy Prestige, Marzena Franc z Zaremba International Academy, Aleksander Czepelewski z Lactalis Polska, Miss Polski Nastolatek 2015 Maja Sieroń, Piotr Kroschel z Akademii Makijażu Mokotowska, właścicielka agencji modelek Agnieszka Pilarczyk, Lech Daniłowicz właściciel agencji Missland, Miss Polski Nastolatek 2016 Patrycja Pabis i prezes konkursu Miss Polski Gerhard Parzutka von Lipiński.

 


Nie mogło zabraknać pokazu w bikini - w końcu zaczęło się lato i to nad Jeziorem Kozienickim.

 

Muzyczne hity

 

Poszczególne wyjścia kandydatek przeplatane były materiałami wideo ze zgrupowania w Kozienicach (m.in. prezentacja kandydatek i ich zmagania sportowe), a także koncertami gwiazd. Przed kozienicką publicznością wystąpili Carmell - zwyciężczyni wśród polskich widzów preselekcji do Eurowizji 2017 oraz gwiazda muzyki klubowej Tony T. RIO, znany z ogromnego hitu "Shine on". Brytyjski muzyk od 20 lat bawi swoimi hitami najgorętsze imprezy i tak też było w sobotę w amfiteatrze.

 


W Kozienicach usłyszeliśmy charakterystyczne "Me love ya", czyli kultowy kawałek "Shine on".

 

Emocje rosły

 

Zanim poznaliśmy Miss Polski Nastolatek jury oraz internauci wytypowali 10 kandydatek, które rywalizowały w ostatnim etapie. Dzięki głosom internautów (Miss Internetu) do tej grupy zakwalifikowała się Kinga Kozioł (10) - Miss Nastolatek Podkarpacia. Kolejne dziewczęta to Sandra Piekarska (17), Patrycja Rzepka (20), Natalia Laszewska (13), Roksana Dudkiewicz (1), Natalia Rabaszowska (19), Aleksandra Wyszomierska (21), Julia Marciniak (14), Klaudia Kucharska (12) i Julia Georges (3).

 

To właśnie ta dziesiątka miała okazję zaprezentować się w najpiękniejszych kreacjach, a jedno z ich wyjść połączone było z niespodzianką muzyczną. Jak się okazało, Julia Georges to także uzdolniona wokalistka i zaśpiewała swoim koleżankom podczas prezentacji.

 


 I Wicemiss Polski Nastolatek 2017 została Patrycja Rzepka z Puław.

 

Królowa jest tylko jedna

 

Około godz. 23:00 przyszła pora na długo wyczekiwany moment. Wtedy właśnie poznaliśmy Miss Polski Nastolatek i cztery wicemiss oraz laureatkę tytułu specjalnego - Miss Jovi.

 

IV Wicemiss Polski Nastolatek, a zarazem Miss Jovi została 17-letnia Natalia Laszewska (13). III Wicemiss Polski Nastolatek wybrano 15-letnią Sandrę Piekarską (17). Tytuł II Wicemiss Polski Nastolatek zdobyła 18-letnia Roksana Dudkiewicz (1), a I Wicemiss Polski Nastolatek uznano 15-letnią Patrycję Rzepkę (20), pochodząca z nieodległych od Kozienic Puław.

 

Najważniejszy tytuł przypadł 15-letniej Klaudii Kucharskiej, która odebrała koronę Miss Polski Nastolatek z rąk ubiegłorocznej zwyciężczyni tego konkursu - Patrycji Pabis. Klaudia, mimo iż ma bogate doświadczenie w modelingu i fotomodelingu, a także spore sukcesy (m.in. Miss Nastolatek Beskidów 2015), nie kryła na scenie wzruszenia. Ogromna radość i łzy szczęścia mieszały się z gorącymi podziękowaniami kierowanymi do jej rodziców.

 

Wszyscy, którzy nie mogli zobaczyć sobotniej gali, będą mogli obejrzeć jej retransmisję na antenie TV 4. Emisję zaplanowano na czwartek 29 czerwca. Początek o godz. 21:00.

 


Koronę miss Klaudi Kucharskiej wręczyła dotychczasowa Miss Polski Nastolatek Patrycja Pabis.

 

Gorące podziękowania i łzy wzruszenia...

 

... a chwilę potem scenę zasypał deszcz konfetii. Kolejna gala w Kozienicach przeszła do jakże pięknej historii.

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: MariuszBasaj
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. KPP Kozienice
W środę 20 czerwca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gniewoszowie odbyła się debata ewaluacyjna, na temat...
Fot. KDK
W czwartek 21 czerwca najlepsi wokaliści i tancerze 25. edycji Music-Dance ponownie spotkali się w Centru...
Fot. Kamil Zapora
W piątek 22 czerwca uczniowie w całej Polsce zaczęli letnią przerwę w nauce. W kozienickich szkołach w cz...
Rafał Zielony (z lewej) to reprezentant kozienickiej komendy, który stanął na drugim miejscu podium w kategorii drabina hakowa - indywidualnie. Fot. Kamil Zapora
W dniach 20-21 czerwca w Kozienicach odbywały się XIX Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w spor...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook