Dzisiaj jest czwartek, 13 grudnia 2018 r., 347 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
(Uwaga. Drastyczny materiał) Są wstępne wyniki sekcji zwłok ofiar kozienickiej tragedii
Dodał: MariuszBasaj, 30-11-2017 12:04, odsłon: 19934
fot. Mariusz Basaj
fot. Mariusz Basaj

We wtorek i w środę zostały przeprowadzone sekcje zwłok ofiar tragedii, do której doszło w poniedziałek przy ul. Leśnej w Kozienicach. Sekcje wykazały, że ofiary poniosły śmierć w wyniku obrażeń zadanych ostrym narzędziem.

Przypomnijmy, że w poniedziałek w jednym z domów jednorodzinnych zostały znalezione cztery martwe osoby: 39-letni mężczyzna, jego 36-letnia żona oraz dwie córeczki w wieku 6 i 9 lat.

 

- Najbardziej prawdopodobną wersją tego zdarzenia jest to, że mężczyzna najpierw pozbawił życia żonę i dwie córki, a następnie popełnił samobójstwo przez powieszenie. Prokuratura prowadzi śledztwo w kierunku zabójstwa - tłumaczyła we wtorek Małgorzata Chrabąszcz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Radomiu.

 

Motyw jego działania nie jest jeszcze ustalony. Śledztwo jest w początkowej fazie. W toku prowadzonego śledztwa będzie wyjaśniany motyw działania. - Wszelkie spekulacje na ten temat w chwili obecnej nie są uprawnione bowiem mogą godzić w dobro rodziny - czytamy na stronie radomskiej prokuratury.

 

Wstępne wyniki sekcji

 

We wtorek i w środę odbyły się sekcje zwłok wszystkich czterech osób: we wtorek dwóch i w środę kolejnych dwóch. Mają one pomóc w wyjaśnieniu przyczyn zgonu. Jak tłumaczy Małgorzata Chrabąszcz, podczas sekcji każde obrażenia zostały opisane przez biegłego. Już podczas oględzin na miejscu zdarzenia obecny był lekarz patomorfolog. Na ciele kobiety i dzieci ujawniono wówczas obrażenia na szyi zadane najprawdopodobniej nożem kuchennym, który odnaleziono podczas oględzin mieszkania. Zabezpieczono też ślady i dowody przestępstwa, które będą poddane dalszym badaniom  kryminalistycznym.

 

Sekcja potwierdziła przypuszczenia. - Sekcja wykazała, że zgon kobiety i dzieci nastąpił na skutek obrażeń w obrębie szyi, które zostały zadane ostrym narzędziem. Obrażenia były zadane poprzecznie, były to głębokie nacięcia. Ujawniono również rany kłute, w niektórych przypadkach zadane z ogromną siłą - tłumaczy rzecznik prokuratury. Pełna opinia z sekcji zostanie sporządzona w ciągu trzech tygodni.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MariuszBasaj
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Do tragicznego wypadku doszło wczoraj około godziny 17:25 na drodze powiatowej w miejscowości Wybor&oacut...
Fot. A©Arpass
We wszystkich sądach w regionie radomskim trwa kryzys związany z nieobecnością dużej liczby pracownik&oac...
Fot. Kamil Zapora
Dzisiaj w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach odbył się XVIII Przegląd...
Kadr z filmu
W tym tygodniu na ekranie Kina KDK zobaczymy trzy nowe filmy. Na najmłodszych widzów czeka spotkan...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook