Dzisiaj jest piątek, 03 lipca 2020 r., 185 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Drzewa do wycinki. fot. L. Zaczyńska


W dniach 23 kwietnia do 30 kwietnia rozpoczną się prace przy usuwaniu drzew i gałęzi wzdłuż pomostów przy ścieżce dydaktycznej „Królewskie Źródła” w leśnictwie Kociołki.

 

W związku z usuwaniem zagrożeń wyłączone zostaną z użytkowania drewniane pomosty wzdłuż rzeki Zagożdżonki na długości ok. 500 mb. Prace będą polegały na usuwaniu zwisających gałęzi, wycinaniu drzew posuszowych głównie olszy, zagrażających przechodzących po podestach turystom. Usunięte drzewa i gałęzie po odsunięciu od podestów pozostaną do naturalnego rozkładu  w rezerwacie.(kategoria: Aktualności, dodano: 17-04-2014 08:45)

Po trzech sromotnych porażkach w turnieju barażowym, koszykarze MG UKS Kozienice powrócili do domu. Niebawem wyjaśni się przyszłość tej drużyny. Nie wątpliwości, że apetyty kibiców zostały rozbudzone.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Sport, dodano: 16-04-2014 22:32, odsłon: 1845)

Mamy dla Was wejściówki do kina Helios na filmy:

 

NIEBO ISTNIEJE... NAPRAWDĘ - pojedyncze
WITAJ W KLUBIE - pojedyncze
Kino Konesera TYLKO KOCHANKOWIE PRZEŻYJĄ [24.04 godz. 19.30] - 2 pojedyncze

 

Czytajcie szczegóły!Czytaj więcej (kategoria: Kino Helios, dodano: 16-04-2014 12:07, odsłon: 1847)

14 kwietnia na posiedzeniu Sejmiku Województwa Mazowieckiego podjęte zostały ważne decyzje związane z Kozienicami ale nie tylko. Radni zdecydowali, że w Kozienicach, Zwoleniu i Garwolinie powstaną nowe miejsca egzaminowania dla osób chcących zdobyć prawo jazdy.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 16-04-2014 11:28, odsłon: 3997)

Turniej półfinałowy siatkówki trzeciej ligi okazał się dla KKS Kozienice szczęśliwym. Trzy spotkania, trzy wygrane, choć łatwo nie było... Szczególnie w ostatnim, niedzielnym meczu sytuacja była dość dramatyczna. Wygraliśmy jednak, a w turnieju finałowym, o wejście do drugiej ligi, KKS zagra jako lider w tabeli.Czytaj więcej (kategoria: Top, Sport, dodano: 15-04-2014 09:55, odsłon: 2680)

Doświadczenia naukowe, rockowe granie, filmik promocyjny i wiele innych atrakcji czekało na gimnazjalistów w Zielonym na Dniach Otwartych. Chętnych na zwiedzanie szkoły nie brakowało. Dlaczego młodzież powinna wybrać akurat Liceum im. S. Czarnieckiego?Czytaj więcej (kategoria: Top, LO , dodano: 15-04-2014 09:00, odsłon: 6588)

Trzy szkoły w naszej gminie będą miały nowych dyrektorów - ogłoszony został bowiem konkurs na objęcie tego stanowiska w szkole w Kozienicach, Janikowie i Stanisławicach.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Powiat, dodano: 15-04-2014 09:10, odsłon: 4447)
fot. Policja

W dniu dzisiejszym kozieniccy policjanci zatrzymali do kontroli fiata, w którym ujawnili zwoje przewodów elektrycznych. Mężczyźni nie potrafili powiedzieć skąd mają te przedmioty. Zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Podobna sytuacja miała miejsce w gminie Świercze. Czy kozieniczanie także kradli zwoje elektryczne?Czytaj więcej (kategoria: Kronika , dodano: 14-04-2014 15:10, odsłon: 2372)

W dniu 13.04.2014 r. w godzinach nocnych w m. Żytkowice gm. Garbatka mężczyzna, mieszkaniec Pionek został przygnieciony przez ciężką klapę (ok. 2500kg) od zbiornika ciśnieniowego służącego do hartowania silikatów.

Działania zastępów straży pożarnej polegały na uniesieniu klapy przy pomocy urządzeń hydraulicznych i wyciągnięciu mężczyzny. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon poszkodowanego - informuje st. kpt. Paweł Kowalski, rzecznik kozienickiej straży pożarnej.(kategoria: Kronika , dodano: 14-04-2014 14:38)

Ten tydzień nie zaczął się dobrze dla mężczyzny, który jechał na zwoleńskich tablicach, dziś w godzinach porannych przez Augustów. Kierowca wpadł w poślizg, stracił panowanie, samochód wylądował w rowie. Dla zaniepokojonych kierowców, którzy przejeżdżali obok mamy dobrą informację - kierowcy nic się nie stało.

 

Jak poinformował nas rzecznik kozienickiej straży pożarnej st. kpt Paweł Kowalski kierowcy nic się nie stało, odmówił jednak przewiezienia do szpitala - Mężczyzna chciał dopilnować samochodu i odmówił pogotowiu przewiezienia go do szpitala. Wiadomo, że lekarze zawsze chcą zabrać na pogotowie, żeby wykluczyć wewnętrzne urazy, jednak nikogo nie można do tego zmusić - tłumaczył rzecznik.

 (kategoria: Kronika , dodano: 14-04-2014 10:19)

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook