Dzisiaj jest wtorek, 16 lipca 2019 r., 197 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Pełne atrakcji obchody Dnia Kobiet w Ursynowie
Dodał: KamZap, 09-03-2018 16:32, odsłon: 1741
fot. ZSO Ursynów
fot. ZSO Ursynów

Saperzy z Dęblina, szalony koncert maluchów i finały Szkolnej Ligi Tenisa Stołowego to tylko część atrakcji jakie czekały na Panie 8 marca w Zespole Szkół Oświatowych w Ursynowie.

 

Tegoroczne obchody  Międzynarodowego Dnia Kobiet w Ursynowie przyniosły wiele atrakcji. Ten niezwykły dla każdej młodszej i ciut starszej kobiety dzień rozpoczął się wizytą trzech żołnierzy polskiej armii, którzy okazali się członkami specjalnej jednostki saperów, stacjonującej w Dęblinie.
Ponieważ znane jest powiedzenie „za mundurem panny sznurem”, nie dziwiło zatem duże zainteresowanie  tym spotkaniem zwłaszcza żeńskiej części publiczności.

Nie obyło się też bez ciekawych pytań chłopców dotyczących żołnierskiego życia i kwestii militarnych. Na koniec młodsze dzieci przymierzały specjalne stroje saperów i oglądały specjalny pojazd  tej formacji wojskowej.

Po krótkiej przerwie przyszła pora na kolejną niespodziankę. Tym razem specjalny prezent dla swoich koleżanek oraz żeńskiej części pracowników szkoły przygotowały przedszkolaczki. Pod czujnym okiem Izabeli Marzec, Moniki Matejanki i Małgorzaty Grzędy brawurowo odśpiewali, odegrali i odtańczyli specjalnie przygotowane z tej okazji utwory i wraz ze swoim starszymi kolegami złożyli wszystkim damom przepiękne życzenia obdarowując je jednocześnie słodkimi upominkami oraz własnoręcznie wykonanymi kwiatami.

Nie był to jednak ostatni element świętowania, ponieważ Konrad Wolski zaprosił wszystkich zebranych na finałowe rozgrywki Szkolnej Ligi tenisa Stołowego klas starszych. Oczywiście, zgodnie z tradycją i zważywszy dodatkowo na wyjątkową datę po raz kolejny bezkonkurencyjna okazała się Julia Witek z klasy II PG, pokonując w finale Mateusza Chrzanowskiego i Krystiana Marczewskiego.  W ten sposób sprawdziły się słowa „mężczyźni rządzą światem...a nimi kobiety”!

red/Małgorzata MajSkontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
fot.UGGL/Delegacje władz samorządowych oraz uczestników uroczystości złożyły kwiaty pod Pomnikiem Ofiar Ku Czci Oświęcimia
Uroczysta msza święta, złożenie kwiatów, wiązanek oraz zapalenie zniczy. W piątek 12 lipca odbyły ...
Fot. PSP Stanisławice
W PSP Stanisławice trwały półkolonie dla dzieci i młodzieży, które stwarzały   uc...
Ilustracja -  KPP w Kozienicach
Dzisiaj około godz. 8:00 na drodze krajowej nr 79 pomiędzy miejscowościami Bożówka, a Przydworzyce...
Kolejny tydzień i kolejna edycja naszej zabawy. Wraz z Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu przygotowal...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook