Dzisiaj jest wtorek, 17 lipca 2018 r., 198 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI

Dzień Dziecka coraz bliżej. Co będzie się działo w Kozienicach i powiecie?
Dodał: MariuszBasaj, 22-05-2017 11:47, odsłon: 5565
Ilustracja przykładowa.
Ilustracja przykładowa.

1 czerwca od kilkudziesięciu lat jest jako Międzynarodowy Dzień Dziecka. Tradycją jest już, że z tej okazji organizowane są różnego rodzaju festyny, pełne atrakcji nie tylko dla najmłodszych, ale też dla całych rodzin. Na Kozienice24.pl sprawdzamy, co z tej okazji będzie się działo w Kozienicach i gminach powiatu kozienickiego.

Kozienice

 

W czwartek 1 czerwca (w godz. 14:00-19:00) Ognisko Pracy Pozaszkolnej zaprasza na Piknik Rodzinny "OJ Dzień Dziecka 2017". W programie atrakcje plenerowe (dmuchany plac zabaw, trampolina, szachy i warcaby plenerowe, minigolf, samochody akumulatorowe), malowanie buziek i kreatywne balony, cyrkowe sztuczki, magia dla wszystkich, bańki mydlane, warsztaty plastyczne, przejażdżki konikami i kucykami, a do tego zabawy integracyjne, teatrzyki, konkursy z nagrodami, zabawy muzyczno-taneczne oraz wiele niespodzianek. Będą też pokazy sprzętu strażackiego i policyjnego. Szczegóły wkrótce.

 

Garbatka-Letnisko

 

VII Gminy Dzień Dziecka zaplanowano na niedzielę 28 maja. Tradycyjnie odbędzie się on na terenie Gminnego Ośrodka Wypoczynkowego Polanka. W godz. 8:30-10:30 odbędą się zawody wędkarskie, których rozstrzygnięcie zaplanowano na godz. 15:00.

 

O godz. 15:10 ruszy program artystyczny dla dzieci. Będzie szereg zabaw i konkursów, a także wesołe miasteczko, malowanie twarzy i słodki poczęstunek.

 

Głowaczów

 

Mieszkańcy gminy Głowaczów będą świętowali w czwartek 1 czerwca, na terenie stadionu sportowego w Głowaczowie, w godz. 9:00-14:00. Wśród atrakcji m.in. zabawy z animatorem, dmuchany plac zabaw (zjeżdżalnie, zamek z piłeczkami, zamek do skakania) czy trampolina. Ponadto rozstrzygnięte zostaną konkursy "Policjant w oczach dziecka" oraz "Nałogom stanowcze NIE". Będą też zawody sportowe, pokazy strażackie oraz pierwszej pomocy.

 

Gniewoszów

 

W Gniewoszowie 4 czerwca czeka nas festyn, połączony ze Spartakiadą Sołectw. Szykuje się bardzo wiele atrakcji, w tym koncerty, pokazy kawaleryjskie i szereg zabaw dla dzieci.

 

Impreza rozpocznie się o godz. 13:00, a po oficjalnej inauguracji najmłodsi będą mogli się rzucić w wir zabawy. O 14:30 na scenie wystąpią uczniowie ze szkół w Wysokim Kole i Gniewoszowie.

O 15:00 ruszy Spartakiada Sołectw, czyli szereg różnego rodzaju konkurencji dla mieszkańców. Na godz. 17:00 zaplanowano występ Kapeli Ludowej Końskowoli, na 18:00 pokaz kawaleryjski w wykonaniu 22. Pułku Ułanów Podkarpackich z Garbatki-Letniska.

 

O 18:30 wystąpi popularny Kabaret "Pirania", a o 19:30 wokalista disco polo - Mr Sebii, znany z takich piosenek jak "Nie szukaj mnie", "Ona jest cudowna i wspaniała" czy "Rozwodu nie będzie".

 

W godz. 13:00-18:00 na dzieci będzie czekał szereg atrakcji towarzyszących, jak np. dmuchany plac zabaw, symulator byka rodeo, malowanie twarzy, duże bańki mydlane czy zabawy z animatorami.

 

 

Sieciechów

 

Festyn rodzinny w Sieciechowie zaplanowano na niedzielę 28 maja, na godz. 14:00. W programie występy artystyczne dzieci i młodzieży, pokazy i konkursy oraz zabawy taneczne. Nie zabraknie także zabaw animacyjnych, np. z chustami czy nartami wieloosobowymi. Będzie też modelowanie balonów, pokazy baniek mydlanych czy rodzinny grill.

 

Na godz. 18:00 zaplanowano zabawę z Kapelą Zdzisława Kwapińskiego, a o godz. 20:00 do wspólnej zabawy przy dyskotekowych hitach zaprosi DJ Hubertus.Skontaktuj się z autorem tekstu: MariuszBasaj
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Ilustracja przykładowa.
Czas wakacji to dla dzieci okres większej swobody, wolności, poczucia nieskrępowania obowiązkami s...
Fot. Enea
Kilka akcji wolontariuszy Enei Wytwarzanie przy aktywnym udziale lokalnej społeczności i kilku tysięcy uc...
fot. Kamil Zapora / A©Arpass
W sobotę i niedzielę obchodziliśmy XXXVI Dni Garbatki. Impreza odbywała się na „Polance” oraz...
fot. Kamil Zapora / A©Arpass
Reprezentacja Francji została mistrzem świata w piłce nożnej. Pomimo, że Francuzi i Chorwaci mieli grać d...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook