Dzisiaj jest poniedziałek, 28 maja 2018 r., 148 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Polanka w Garbatce znów stanie się miejscem świetnej zabawy dla setek osób.

Pierwszy weekend czerwca to będzie gorący czas w Garbatce-Letnisko. Szykują się tam dwie duże imprezy, na których każdy znajdzie coś dla siebie. Piątek i sobota upłyną pod znakiem mocnego brzmienia w czasie IV Festiwalu Rock Letnisko, natomiast niedziela to świetna zabawa dla całej rodziny na VIII Gminny Dniu Dziecka.



kategoria: Aktualności,Garbatka-Letnisko, odsłon: 1117
Fot. UG Garbatka-Letnisko

Gry, zabawy, koncerty i potańcówka – słowem dzień pełen atrakcji! W czwartek 3 maja miała miejsce "Folkowa Majówka w Gnysiówce".



kategoria: Aktualności,Garbatka-Letnisko, odsłon: 858
Fot. UG Garbatka-Letnisko

W roku 2018 swój jubileusz obchodzi jedna z najprężniej działających organizacji na ternie gminy Garbatka-Letnisko, czyli Ochotnicza Straży Pożarnej, która świętuje 95-lecie swojej działalności.  



kategoria: Aktualności,Garbatka-Letnisko, odsłon: 643
fot. UG Garbatka-Letnisko

Urząd Gminy Garbatka – Letnisko i Stowarzyszenie „Aktywni 50 plus” zapraszają mieszkańców gminy, a w szczególności osoby do 24 roku życia oraz osoby 50+ do korzystania z urządzeń siłowni zewnętrznej znajdującej się w Garbatce – Letnisko przy ul. Spacerowej (przy kompleksie boisk). Obiekt jest do dyspozycji mieszkańców już od października ubiegłego roku.



kategoria: Aktualności,Garbatka-Letnisko, odsłon: 728
fot. UG Garbatka-Letnisko

W  miniony weekend już po raz piąty w Garbatce można było usłyszeć dźwięk i słowa Muzyki Sakralnej. Na Warsztatach Liturgicznych, które odbyły się w dniach 13-15 kwietnia uczestnicy nie tylko rozwijali swoje zdolności muzyczne oraz doskonalili swój głos, mogli zapoznać się również ze specyfiką obrzędów kościelnych jakie dokonują się na każdej Eucharystii.



kategoria: Aktualności,Garbatka-Letnisko, odsłon: 509
fot. UG Garbatka-Letnisko

8 kwietnia obchodzono 74. rocznicę tragicznych wydarzeń Bitwy pod Molendami, czyli największej potyczki partyzanckiej w całym Obwodzie Kozienickim podczas II wojny światowej. W uroczystościach brali udział m.in. przedstawiciele władz samorządowych Gminy Garbatka-Letnisko, parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele partii politycznych, kombatanci, służby mundurowe, stowarzyszenia, instytucje państwowe, placówki oświatowe oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy.



kategoria: Garbatka-Letnisko,odsłon: 488
Fot.Mariusz Grotkowski©Arpass

Wymarzona pogoda, dobrze przygotowana trasa, sprawdzian na orientację w terenie i niewielkie problemy na odcinku specjalnym. W sobotę zakończyła się 6. edycja "Motocyklowej Pogoni za Wiosną" w Garbatce-Letnisko. Patronem medialnym wydarzenia była nasza redakcja.



kategoria: Top,Aktualności, Garbatka-Letnisko, odsłon: 1854
fot. archiwum

W najbliższą niedzielę, 8 kwietnia odbędą się uroczystości związane z 74. rocznicą bitwy pod Molendami.



kategoria: Aktualności,Garbatka-Letnisko, odsłon: 931
fot. Kamil Zapora/Mariusz Grotkowski

W czwartek 15 marca w garbatckiej „Gnysiówce” odbyła się pierwsza z cyklu konferencji, na których samorządowcy, przedstawiciele gmin i przedsiębiorstw z terenu powiatu kozienickiego zajmą się tworzeniem partnerstwa lokalnego na rzecz ożywienia gospodarczego w powiecie i rozwoju rynku pracy. Ostatni raz podobna inicjatywa miała miejsce dziesięć lat temu.



fot.Agencja Arpass

Niespełna miesiąc pozostał do jednego z ciekawszych wydarzeń motocyklowych w naszym regionie. W sobotę 7 kwietnia startuje 6. Motocyklowa Pogoń za Wiosną. Tradycyjnie na uczestników czeka trudna trasa i odcinek specjalny. Dla najlepszych oczywiście nagrody.

 

Zachęcamy do oglądania galerii zdjęć z V edycji MPzW, którą prezentujemy poniżej.



kategoria: Aktualności,Sport, Garbatka-Letnisko, Top, odsłon: 2252

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook