Dzisiaj jest poniedziałek, 01 czerwca 2020 r., 153 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
REMAX Sp. z o.o.
Super atrakcje w Dniu Energetyka! Gwiazdami Krzysztof Cugowski i Kasia Kowalska
Dodał: DL, 27-08-2019 08:32, odsłon: 3674
Fot. Enea
Fot. Enea

Podczas tegorocznego Dnia Energetyka na scenie pojawi się Kasia Kowalska, a po niej Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów. To tylko niektóre z atrakcji, które pojawią się na tegorocznym Dniu Energetyka - Pożegnanie Lata w Kozienicach. Organizatorzy zapewniają, że będzie ich co niemiara.

Organizowane tradycyjnie w pierwszą sobotę września przez Eneę Wytwarzanie i Gminę Kozienice wydarzenie, w tym roku odbędzie się 7 września na terenie Ośrodka Rekreacji i Turystyki KCRiS w Kozienicach. Dzień wcześniej na terenie kortów rozpocznie się turniej tenisa ziemnego o puchar Prezesa Enei Wytwarzanie, a w sobotę rano ulicami miasta przemaszeruje Kozienicka Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Furioso”.

 

Od godziny 10 na dzieci czekać będzie specjalne miasteczko z takimi atrakcjami jak zabawki dmuchane, stoiska z animacjami i konkursami, będzie też można skorzystać z konnych przejażdżek. Wiele atrakcji czeka także w strefach tematycznych.

 

W strefie zdrowia zaprezentuje się Fundacja Energia-Działanie z Kozienic, Stowarzyszenie Kobiet „Z potrzeby serca” oraz Stowarzyszenie Amazonki z Warszawy w zakresie profilaktyki raka piersi, dietetyk Anna Gałązkiewicz oraz Słuchmed Kozienice.

 

W Strefie Historii spotkamy rekonstruktorów z Kozienickiego Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznych, a szereg zabaw i konkursów zaproponują harcerze z Przystanku Historia IPN – ZHR Puszcza Kozienicka. W Strefie Sportu o aktywne formy wypoczynku zadbają sportowcy znanych klubów.

 

W Strefie Bezpieczeństwa prezentować się będą kozienicka policja, straż pożarna oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego z Radomia. Dostępne mają być  symulator dachowania oraz symulatory jazdy.

 

Po raz pierwszy w ramach Dnia Energetyka pojawi się Strefa Ekologii, a w niej Kozienicki Park Krajobrazowy, Mazowiecko Świętokrzyskie Towarzystwo Ornitologiczne i stoisko Gminy Kozienice promujące postawy proekologiczne. Ci, którzy odwiedzą tę strefę będą mieli także wyjątkową okazję, by nie tylko zobaczyć, ale też „dotknąć” legendarne już pojazdy elektryczne Tesla, z najnowszym modelem tej marki włącznie.

 

Nie zawiodą się także miłośnicy pięknych motocykli – tradycyjna parada tych wspaniałych pojazdów planowana jest na godzinę 17.45.

 

Od godziny 15.15 czynna będzie scena amfiteatru, a na niej najpierw zobaczymy spektakl „Gra” w wykonaniu teatru dziecięcego Maska. O oprawę muzyczną zatroszczą się dodatkowo zespoły muzyczne z Kozienic, Magda Anders – finalistka programu TVN „Mam Talent”, która zaśpiewa największe hity Amy Winehouse, a po niej wystąpi Dominika Kobiałka, uczestniczka IV edycji programu „The Voice of Poland”, która wraz z 4 osobowym bandem zaśpiewa największe rokowe ballady.

 

O godzinie 18.45 w amfiteatrze rozpocznie się część oficjalna i występy gwiazd wieczoru, legend polskiej estrady, których bliżej przedstawiać nawet nie trzeba. Wystarczy powiedzieć tylko, że będzie to najpierw Kasia Kowalska, a później Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów.

 

Tę ogromną dawkę wrażeń spotęguje o godzinie 22.15 pokaz sztucznych ogni.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, natomiast liczba miejsc w amfiteatrze jest ograniczona, chcąc więc być pewnym udziału w tych niezwykłych koncertach warto pojawić się tam jak najwcześniej.

 
   
Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Nowicjusz
Dlaczego nie ma kabaretu? ktoś coś wie? :)
27-08-2019, 09:45:31
+ 12
0
odpowiedz
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. Youtube
Dziś obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji nauczyciele i dyrekcja Publicznej Szkoły ...
Fot. KCRiS
Oficjalne otwarcie parku miało się odbyć 1 maja. Sytuacja związana z koronawirusem pokrzyżowała nieco pla...
Fot. ilustracja/pixabay.com
Kolejni nietrzeźwi kierujący na drogach powiatu kozienickiego zatrzymani. Rekordziści za kółkiem m...
Fot. Pixabay
Gmina Kozienice znalazła się wśród samorządów, które otrzymały dofinansowanie na świ...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook