Dzisiaj jest środa, 20 września 2017 r., 263 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Zrób zdjęcie, współtwórz ciekawy projekt, zgarnij nagrodę
Dodał: MariuszBasaj, 26-06-2017 13:28, odsłon: 1293
Ilustracja przykładowa. fot. pixabay
Ilustracja przykładowa. fot. pixabay

Grupa Foto-Kreatywni oraz Kozienicki Dom Kultury zapraszają do udziału w projekcie FOTO-IGRASZKI Z KULTURĄ W POWIECIE KOZIENICKIM. Wyślij zdjęcie, które będzie nawiązywać do tematu „Kultura”. Weź udział w wyjątkowej wystawie i zdobądź nagrody! Termin nadsyłania prac: od 1 czerwca do 23 lipca.

Projekt realizowany jest we współpracy z siecią sklepów TESCO i Fundacją „Stocznia”. - Dzięki Państwa zaangażowaniu i głosom jakie oddaliście na otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 5000 zł. Teraz możemy zaprosić Państwa do wspólnej zabawy. Udział w niej może wziąć każda osoba pełnoletnia, zamieszkująca powiat kozienicki - mówią organizatorzy przedsięwzięcia.

 

Warunkiem udziału w FOTO-IGRASZKACH Z KULTURĄ W POWIECIE KOZIENICKIM jest nadesłanie maksymalnie trzech zdjęć, wykonanych przez siebie w okresie ostatniego roku, które będą nawiązywać do tematu „Kultura”. Może to być fragment jakiegoś przedsięwzięcia, np. wernisaż wystawy, ale również występ Twojego dziecka bądź wnuczka w szkole, ciekawy przykład architektury, pracy artystycznej lub miejsca kojarzącego się jednoznacznie z życiem kulturalnym miasta i powiatu. To oczywiście tylko przykłady - organizatorzy pozostawiają Wam niemal pełną dowolność w interpretacji tematu.

 

Jakie foto?

 

Fotografia powinna mieć rozdzielczość 300 dpi i nie powinna zajmować więcej niż 5 Mb (min. 1 Mb), a jej krótszy bok powinien mieć minimum 1000 pikseli. Dopuszczalna jest obróbka zdjęcia za pomocą programu graficznego. Zdjęcie w formacie JPG należy nadesłać na adres mailowy: decydujeszpomagamy@dkkozienice.pl, od 1 czerwca do 23 lipca 2017; prosimy o dołączenie swojego imienia, nazwiska, adresu korespondencyjnego, telefonu kontaktowego oraz krótkiego opisu fotografii wraz z tytułem (maks. 500 znaków ze spacjami).

 

Zdjęcia oceniać będą członkowie grupy fotograficznej: Anna Nowicka i Stefan Walczak oraz ich instruktor Franciszek Subocz – pomysłodawcy przedsięwzięcia.

 

Będzie wystawa

 

Trzydzieści wybranych przez jury prac* znajdzie się na wystawie fotograficznej prezentowanej w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach, którą będzie można oglądać od 25 sierpnia do 25 września 2017 r. Zwiedzający będą mogli głosować na wybrane przez siebie zdjęcia przez miesiąc (od dnia rozpoczęcia wystawy). Głosować będzie można w Punkcie Informacji CKA poprzez podanie imienia i nazwiska wybranego autora oraz przypisanego do niego numeru. Trzech uczestników z największą liczbą głosów otrzyma nagrody.

 

Zwycięskie fotografie, poza wspomnianą wystawą zorganizowaną przez Kozienicki Dom Kultury, zostaną opublikowane także w Magazynie Kulturalnym KDK, na profilu społecznościowym Facebook Kozienickiego Domu Kultury oraz przedstawione w telewizji lokalnej „Kronika Kozienicka”, a także w mediach lokalnych i serwisie www.kozienice24.pl.

 

- Zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie! Wspólnie możemy stworzyć coś wyjątkowego. Z naszej strony możemy obiecać szereg dodatkowych atrakcji - mówią organizatorzy.

 

Organizatorem przedsięwzięcia jest grupa Foto-Kreatywni z Kozienic przy współpracy z Kozienickim Domem Kultury im. Bogusława Klimczuka. Projekt jest dofinansowany z programu „Decydujesz, pomagamy”.

 

UWAGA:

 

W przypadku, gdy nadesłane zdjęcie będzie przedstawiało czyjś wizerunek i zostanie wybrane przez jury do grupy trzydziestu zdjęć prezentowanych na wystawie, wymagana będzie zgoda osoby znajdującej się na fotografii. Formularz wyrażenia zgody będzie do pobrania w Punkcie Informacji CKA.


Prace muszą być pracami własnymi, nie nagradzanymi na innych konkursach.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MariuszBasaj
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
fot. Policja Kozienice
"Kozienickich przedszkolaków kręci bezpieczeństwo przez cały rok" - pod takim hasłem policjanci z ...
Ilustracja przykładowa. fot. pixabay
Na wtorkowym posiedzeniu Rada Ministrów przyjęła przygotowany w Ministerstwie Sprawiedliwości proj...
Ilustracja przykładowa. fot. pixabay
"Koń, jaki jest, każdy widzi" to tytuł nowej wystawy, którą od czwartku 21 września będzie można o...
Fot. google
Władze gminy Magnuszew prowadzą konsultacje w sprawie zmiany nazw trzech ulic. Co prawda, termin na tego ...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook