Dzisiaj jest poniedziałek, 21 maja 2018 r., 141 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Zrób zdjęcie, współtwórz ciekawy projekt, zgarnij nagrodę
Dodał: MariuszBasaj, 01-06-2017 11:25, odsłon: 1532
Ilustracja przykładowa. fot. pixabay
Ilustracja przykładowa. fot. pixabay

Grupa Foto-Kreatywni oraz Kozienicki Dom Kultury zapraszają do udziału w projekcie FOTO-IGRASZKI Z KULTURĄ W POWIECIE KOZIENICKIM. Wyślij zdjęcie, które będzie nawiązywać do tematu „Kultura”. Weź udział w wyjątkowej wystawie i zdobądź nagrody! Termin nadsyłania prac: od 1 czerwca do 23 lipca.

Projekt realizowany jest we współpracy z siecią sklepów TESCO i Fundacją „Stocznia”. - Dzięki Państwa zaangażowaniu i głosom jakie oddaliście na otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 5000 zł. Teraz możemy zaprosić Państwa do wspólnej zabawy. Udział w niej może wziąć każda osoba pełnoletnia, zamieszkująca powiat kozienicki - mówią organizatorzy przedsięwzięcia.

 

Warunkiem udziału w FOTO-IGRASZKACH Z KULTURĄ W POWIECIE KOZIENICKIM jest nadesłanie maksymalnie trzech zdjęć, wykonanych przez siebie w okresie ostatniego roku, które będą nawiązywać do tematu „Kultura”. Może to być fragment jakiegoś przedsięwzięcia, np. wernisaż wystawy, ale również występ Twojego dziecka bądź wnuczka w szkole, ciekawy przykład architektury, pracy artystycznej lub miejsca kojarzącego się jednoznacznie z życiem kulturalnym miasta i powiatu. To oczywiście tylko przykłady - organizatorzy pozostawiają Wam niemal pełną dowolność w interpretacji tematu.

 

Jakie foto?

 

Fotografia powinna mieć rozdzielczość 300 dpi i nie powinna zajmować więcej niż 5 Mb (min. 1 Mb), a jej krótszy bok powinien mieć minimum 1000 pikseli. Dopuszczalna jest obróbka zdjęcia za pomocą programu graficznego. Zdjęcie w formacie JPG należy nadesłać na adres mailowy: decydujeszpomagamy@dkkozienice.pl, od 1 czerwca do 23 lipca 2017; prosimy o dołączenie swojego imienia, nazwiska, adresu korespondencyjnego, telefonu kontaktowego oraz krótkiego opisu fotografii wraz z tytułem (maks. 500 znaków ze spacjami).

 

Zdjęcia oceniać będą członkowie grupy fotograficznej: Anna Nowicka i Stefan Walczak oraz ich instruktor Franciszek Subocz – pomysłodawcy przedsięwzięcia.

 

Będzie wystawa

 

Trzydzieści wybranych przez jury prac* znajdzie się na wystawie fotograficznej prezentowanej w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach, którą będzie można oglądać od 25 sierpnia do 25 września 2017 r. Zwiedzający będą mogli głosować na wybrane przez siebie zdjęcia przez miesiąc (od dnia rozpoczęcia wystawy). Głosować będzie można w Punkcie Informacji CKA poprzez podanie imienia i nazwiska wybranego autora oraz przypisanego do niego numeru. Trzech uczestników z największą liczbą głosów otrzyma nagrody.

 

Zwycięskie fotografie, poza wspomnianą wystawą zorganizowaną przez Kozienicki Dom Kultury, zostaną opublikowane także w Magazynie Kulturalnym KDK, na profilu społecznościowym Facebook Kozienickiego Domu Kultury oraz przedstawione w telewizji lokalnej „Kronika Kozienicka”, a także w mediach lokalnych i serwisie www.kozienice24.pl.

 

- Zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie! Wspólnie możemy stworzyć coś wyjątkowego. Z naszej strony możemy obiecać szereg dodatkowych atrakcji - mówią organizatorzy.

 

Organizatorem przedsięwzięcia jest grupa Foto-Kreatywni z Kozienic przy współpracy z Kozienickim Domem Kultury im. Bogusława Klimczuka. Projekt jest dofinansowany z programu „Decydujesz, pomagamy”.

 

UWAGA:

 

W przypadku, gdy nadesłane zdjęcie będzie przedstawiało czyjś wizerunek i zostanie wybrane przez jury do grupy trzydziestu zdjęć prezentowanych na wystawie, wymagana będzie zgoda osoby znajdującej się na fotografii. Formularz wyrażenia zgody będzie do pobrania w Punkcie Informacji CKA.


Prace muszą być pracami własnymi, nie nagradzanymi na innych konkursach.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MariuszBasaj
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
fot. Kamil Zapora/ Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
Mundial w Rosji zbliża się wielkimi korkami. Dla wielu piłkarzy udział w nim należy do najwyższych wyr&oa...
Muzeum Regionalne w Kozienicach im. prof. Tomasza Mikockiego zaprasza na  festyn "Puszcza Miodem Pły...
Fot. KCRiS
Kolejny tydzień i kolejna edycja naszej zabawy. Wraz z Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu przygotowal...
fot. Kamil Zapora
Ponad stu zawodników z całej Polski przyjechało na piątą edycję największych zawodów rowero...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook