Dzisiaj jest środa, 16 stycznia 2019 r., 16 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Znamy pełen program drugiej Idy Czerwcowej. Będzie się działo, pomóż i Ty!
Dodał: MariuszBasaj, 08-06-2017 09:53, odsłon: 3225
W zeszłym roku Kudłaty SoundSystem prowadził koncerty nad jeziorem, tym razem sam (a raczej ze znajomymi) da koncert! Będzie się działo
W zeszłym roku Kudłaty SoundSystem prowadził koncerty nad jeziorem, tym razem sam (a raczej ze znajomymi) da koncert! Będzie się działo

Koncerty, turnieje, różnego rodzaju zawody, piknik rodzinny... już w dniach 17-18 czerwca na terenie całych Kozienic odbędzie się druga edycja akcji Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi, organizowanej przez Fundację Energia-Działanie. Akcji patronują Kozienice24.pl

W tym roku odbędzie się już druga edycja tej kampanii społecznej. Jej początki sięgają wiosny 2016 roku, kiedy to po raz pierwszy Fundacja Energia-Działanie podjęła się tego szczytnego przedsięwzięcia. Akcja ma na celu wsparcie kobiet zmagających się z nowotworami, a także promocję profilaktyki zdrowotnej. Podczas pełnego atrakcji, dwudniowego finału będą zbierane środki na leczenie chorych, a także na diagnozowanie nowotworu piersi kobiet z terenu Ziemi Kozienickiej.

 

Więcej o efektach pierwszej edycji i planach związanych z drugą pisaliśmy w materiale TUTAJ (klik). Przeczytacie tam między innymi o powstałych w Kozienicach "Miejscach przyjaznych", serdecznie polecamy.

 

Finał pełen atrakcji

 

Tegoroczny finał będzie większy od poprzedniego, bo dwudniowy. W piątek poznaliśmy pełen program godzinowy finału. Publikujemy go w grafice poniżej. Zapisy na różnego rodzaju zawody do znalezienia na stronie www.idaczerwcowa.pl

 

 

Są miejsca na lasery

 

Jak już informowaliśmy (TUTAJ - klik), w ramach wydarzenia organizowany jest turniej paintballa laserowego. Organizatorzy przedłużyli zapisy do 14 czerwca. Do tej pory zgłosiło się 7 drużyn, także pozostało 5 wolnych miejsc.

 

- Turniej na pewno się odbędzie, niezależnie od ilości zgłoszonych drużyn, ale im będzie nas więcej, tym więcej pieniędzy zostanie przeznaczone na rzecz kampanii, a na Tym nam zależy najbardziej - mówi Piotr Śmietanka z grupy Dyed Wolves.

 

W rozgrywkach może wziąć udział 12 trzyosobowych drużyn (warunek - ukończone 15 lat). Zapisują się całe składy, a koszt udziału 1 osoby wynosi 20 zł (60 zł / team). Formularz zgłoszeniowy można znaleźć TUTAJ.

 



    
Skontaktuj się z autorem tekstu: MariuszBasaj
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. KDK
Od 14 stycznia do 11 lutego w sali na rogu Centrum Kulturalno-Artystycznego można oglądać wystawę „...
Wczoraj policjanci z Kozienic zatrzymali kierującego pojazdem renault, który jechał bez zapiętych ...
Fot. archiwum
Od 28 stycznia do 1 lutego w ramach pierwszego tygodnia ferii z KCRiS odbędzie się 22 edycja Turnieju Pił...
10 kwietnia na kozienicki stadion przyjedzie niedawny drugoligowiec, Legionovia Legionowa. To właśnie ten...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook