Dzisiaj jest środa, 26 czerwca 2019 r., 177 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Warto odwiedzić CKA, żeby zobaczyć tę wystawę. Niejednemu może dać dużo do myślenia.
Dodał: KamZap, 21-09-2018 15:35, odsłon: 991
Fot. KDK
Fot. KDK

W patio Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach w poniedziałek, 21 września otwarta została ogólnopolska wystawa rysunku satyrycznego „Stop zaśmiecaniu lasów” pod Patronatem Honorowym Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych.

Przybyłych powitali Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka Elwira Kozłowska i Nadleśniczy Nadleśnictwa Kozienice Tomasz Sot. - To wystawa profesjonalistów, która daje nam do myślenia. Sądzę, że każdy po jej obejrzeniu wyjdzie z pewnymi przemyśleniami – podkreśliła dyrektor KDK.

 

Wśród gości znaleźli się m.in. Zastępca Dyrektora Regionalnego Lasów Państwowych w Radomiu Piotr Kacprzak, Zastępca Burmistrza Gminy Kozienice Igor Czerwiński, Starosta Powiatu Kozienickiego Andrzej Jung, Prezes Kozienickiej Gospodarki Komunalnej Robert Wojcieszek, zastępca nadleśniczego Artur Mazur, leśniczy Marek Kapusta i przedstawiciel policji Grzegorz Skomra. - Nie ma nic ważniejszego niż to, aby środowisko było dla nas wartościowe, zdrowe i czyste. Ta wystawa powinna zwracać uwagę na naszą wrażliwość, emocjonalność i moralność – mówił nadleśniczy Tomasz Sot.

 

Na otwarcie wystawy przyszli także Regina Warchoł z kozienickiego urzędu miejskiego i Dyrektor Muzeum Regionalnego w Kozienicach Krzysztof Reczek, a także uczniowie Zespołu Szkół nr 1 i I Liceum Ogólnokształcącego.

 

Współorganizatorami wystawy są: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, Nadleśnictwo Kozienice oraz Stowarzyszenie Polskich Artystów Karykatury. Można ją oglądać do 12 października.

KDK 
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Zadziwiające, z jakim powodzeniem może działać wybudowany za dziesiątki milionów budynek, w którym... tak naprawdę nic nie ma. Zagęszczają tylko przestrzeń jakimiś obrazami itp. Ja tam nie wchodzę, bo znając doświadczenie zaraz po wejściu przyczepi się jakiś cieć albo "miła pani", która tonem nieznoszącym sprzeciwu zapyta się po co przyszedłem (tak jak niegdyś było na basenie), a gdy się opdowie, że w celu rozejrzenia się postawi jakieś chore warunki. Już 15 lat temu jeszcze jako dzieciak postanowiłem, że nie wchodzę na teren ogrodu jordanowskiego, domu kultury oraz basenu i jak do tej pory udaje mi się dotrzymywać postanowienia.
21-09-2018, 18:02:21
+ 1
- 5
odpowiedz
jakieś obrazy, jakieś zajęcia, jakieś kino, koncerty, spektakle, jakaś tam szkoła, biblioteka... wszystko jest jakieś :)

a po co komu ta kultura? ;)
21-09-2018, 22:29:12
+ 7
0
odpowiedz
Bez komentarza , witki opadają
22-09-2018, 11:18:31
+ 2
0
odpowiedz
Widocznie jestem chamem, bo według mnie nic tam ciekawego nie ma. No może oprócz telewizji, ale ona nie jest przeznaczona dla postronnych. A wy piszecie z perspektywy pracowników, więc się nie liczy...
23-09-2018, 15:11:08
0
0
odpowiedz
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
„Koło Gospodyń Wiejskich – wyjątkowe miejsca, wyjątkowi ludzi” – pod takim hasłem...
fot. UM Kozienice
Zakończyła się pierwsza edycja konkursu „WzMOCnij swoje otoczenie” organizowanego przez Polsk...
Fot. UM
Wraz z początkiem kalendarzowego lata Gmina Kozienice rozpoczęła poszukiwania ofert na zaprojektowanie i ...
Marcin Jóźwik. Fot. Kozienice24/archiwum
Aż osiem koncertów zaplanowano na tegoroczne wakacje w wykonaniu grupy „Tako Rzecze Starorze...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook