Dzisiaj jest niedziela, 25 lutego 2018 r., 56 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
To nie obwodnica, ale usprawni ruch na zakorkowanej Lubelskiej
Dodał: MariuszBasaj, 26-10-2017 08:34, odsłon: 5711
fot. Tak-Nie-Obiektywnie
fot. Tak-Nie-Obiektywnie

Jak donosi Tak-Nie-Obiektywnie, zmieniła się organizacja ruchu na łączniku pomiędzy ul. Batalionów Chłopskich i Bohaterów Getta. W dni, kiedy nie odbywają się targi, będzie można nią objechać zakorkowany odcinek ul. Lubelskiej - zwłaszcza krzyżówkę z DK 79.

Odcinek ten był dotychczas wyłączony z ruchu zupełnie (zakaz nie dotyczył tylko właścicieli posesji). Teraz będzie można tamtędy przejechać, ale oprócz dni targowych. Wniosek o zmianę organizacji zgłaszał w lipcu Arkadiusz Molenda, przewodniczący Komitetu Osiedlowego nr 4.

 

Jak w praktyce może sprawdzić się odcinek? W godzinach szczytu ul. Lubelska zakorkowana jest czasem od skrzyżowania ze światłami do nawet skrzyżowania z ul. Hamernicką. Teraz jadąc do centrum będzie można ominąć krzyżówki. Wystarczy odbić w prawo na ul. Bohaterów Getta, a następnie przejechać łącznikiem na ul. Batalionów Chłopskich, skąd kolejnym łącznikiem, którego organizacja była zmieniona niedawno, na ul. Radomską.

 

W drugą stronę łatwiej będzie wyjechać w lewo (w kierunku Dęblina, Lublina) kierowcom z ul. Batalionów Chłopskich przez ul. Bohaterów Getta. Czas oczekiwania na skrzyżowaniu z Lubelską potrafi być bardzo długi.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MariuszBasaj
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Więc w czwartek,który jest dniem targowym o godzinie 15 kiedy juz dawno targu niema nie bede mógł przejechac tym odcinkiem drogi,ani o 15stej ani o 22giej,to samo tyczy sie niedzieli.
26-10-2017, 18:41:03
0
0
odpowiedz
Z drugiej strony objazd jest bardzo słaby bo po wyjechaniu na ulice radomska ,nie mozna skrecic w strone swiateł tylko w prawo,i znowu kolejne krecenie musi sie odbywac zeby wyjechac na warszawska,najblizej to ulica sienkiewicza,zanim kierowca tam dojezdzie to i ten smieszny max kilku minutowy korek na lubelskiej pokona,
Dodane obrazki:
26-10-2017, 22:14:24
0
0
odpowiedz
Dobrze wiedzieć, ale czy taki objazd jest praktyczny ? Zależy kto skąd jedzie i dokąd chce dojechać. Przecież wyskoczenie na Radomską koło Ogródka Jordanowskiego jest średnio korzystne (jeśli nie jest się policjantem lub urzędasem). Kozienice są ogólnie dobrze "zulcowanym" miastem, bo można zazwyczaj szybko i sprawnie się przemieścić - są jednak punkty, które się czasem korkują m.in. Lubelska dojazd do świateł, są skręty z których czasem trudno "wyskoczyć" itp. Dlatego zawsze gdy chcę szybko się przemieścić korzystam z ul. Głowaczowskiej i pod jej kątem dobieram kombinacje innych ulic tak by przejechać w miarę sensownie i ominąć niepotrzebne wstrzymywacze.
28-10-2017, 00:53:09
+ 2
0
odpowiedz
Z tego co wiemy, w planach jest jeszcze ogarnięcie Polnej do ruchu, też pomoże rozładować, bo przebudowa krajówek zsotała przełożona.
28-11-2017, 19:11:23
+ 1
0
odpowiedz
Bedzie fajnie się jechało polną jak zostanie wyasfaltowana i zmieniona zostanie organizacja ruchu na tej ulicy
28-11-2017, 21:33:22
+ 1
0
odpowiedz
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
fot. KZ
Wielokrotny mistrz Polski Filip Zaborowski oraz dwukrotna wicemistrzyni Europy Alicja Tchórz okaza...
fot. KZ
W sobotę 23 lutego w wodzie zmierzyło się blisko 200 zawodników. Choć frekwencja jest ponad dwukro...
fot. OPP OJ w Kozienicach
Z okazji dnia św. Walentego OPP "Ogród Jordanowski" zorganizował Turnieje: w piątek 16 lutego Wale...
fot. OPP OJ w Kozienicach
W środę 21 lutego w OPP „Ogród Jordanowski” w Kozienicach odbył się XV Konkurs Ortogra...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienice
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook