Dzisiaj jest czwartek, 19 września 2019 r., 262 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Sitarski
Siatkarze Enei KKS-u Kozienice szlifują formę na obozie przygotowawczym w Kozienicach
Dodał: DL, 28-08-2019 09:22, odsłon: 305
Fot. Enea KKS Kozienice
Fot. Enea KKS Kozienice

Cała drużyna siatkarzy Enea KKS Kozienice 26. sierpnia rozpoczęła okres przygotowawczy przed nadchodzącym sezonem. Zawodnicy przez sześć dni będą łapać formę na obozie w Kozienicach. 

Dużą uwagę przywiązywano nie tylko do treningów na hali, ale również na siłowni i w terenie. Zawodnicy spędzą na obozie przygotowawczym sześć dni. Będzie to bez wątpienia okres wzmożonej aktywności fizycznej, która pomoże im przygotować się do rywalizacji z najlepszymi. Co ma do powiedzenia trener w sprawie treningów?

 

Jak zwykle początek obozu to ciężka praca na siłowni i w terenie, sporo treningów wytrzymałościowych, zajęcia skocznościowe. Rano praktycznie nie dotykamy piłki, a popołudniami są już rzeczy związane z dyscypliną, na przykład różne formy gier – mówił trener Marek Grzelczak.

 

Warto dodać, że spore zmiany miały miejsce w składzie zespołu. Do drużyny dołączyło trzech nowych zawodników. Są nimi rozgrywający Wojciech Kwiecień i środkowy Bartosz Jesień, a także przyjmujący Konrad Soból, który do Kozienic przyszedł z Olimpii Skaryszew. Rotacja składu jak widać była duża. Drużynę opuścili Michał Moniak, a także Jan Czubiński i Sebastian Tałaj. Podczas obozu szansę mają się wykazać również dwaj młodzi aspirujący zawodnicy, a mianowicie Adam Potrzebowski i Patryk Bednarczyk.

 

Enea KKS Kozienice rozgrywki ligowe zainauguruje już 5 października od meczu na własnej hali. Trzy dni wcześniej, bo 2 października rozpocznie się Puchar Polski, od meczu w Kozienicach. Jak trener ocenia siłę swojego zespołu?

 

Mamy ciekawy, doświadczony zespół. Wszyscy zawodnicy walczyli o I ligę, niektórzy w niej grali. Mamy tu wyjadaczy ligowych – powiedział Marek Grzelczak.

 

Świeżo po zakończeniu obozu przygotowawczego na kozienickich siatkarzy czeka również wiele wyzwań, które będą dobrym sprawdzianem przed startem sezonu zasadniczego.  7-8 września KKS Kozienice rozpoczną bój w Turnieju o Puchar Prezesa UMKS Wola Warszawa. Następnie w naszym mieście odbędzie się III Memoriał Tomasza Sadury, w którym KKS wystąpi w roli gospodarza turnieju. Na turnieju pojawią się dwie drużyny z Warszawy, a także zawodnicy z Międzyrzeca Podlaskiego.  
Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
fot. ilustracja/pixabay.com
Burmistrz gminy Kozienice Piotr Kozłowski dzisiejszym wpisem na popularnym portalu społecznościowym rozpa...
Fot. Enea Wytwarzanie
Współpraca Radomiaka z Eneą Wytwarzanie trwa od kwietnia 2019 roku. Umowa wraz z podpisanym w tych...
Fot. Enea Wytwarzanie
15 września 2019 roku na stadionie miejskim w Kozienicach odbyły się X powiatowe zawody sportowo – ...
Fot. archiwum Kozienice24, 20-lecie istnienia Erato 2018.
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza mieszkańców gminy Kozienice na promocję au...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook