Dzisiaj jest piątek, 03 lipca 2020 r., 185 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Fabryka Domów Bogucin
Sandra Wołos ma najpiękniejszy uśmiech powiatu kozienickiego
Dodał: DL, 24-09-2019 09:59, odsłon: 2231
Fot. archiwum prywatne
Fot. archiwum prywatne

W akcji organizowanej przez Echo Dnia -  „Uśmiech Dziecka” Sandra Wołos została laureatką pierwszego miejsca wśród dziewczynek w naszym powiecie.

Uśmiechy dziewczynek z naszego powiatu osłodziły nam wakacje i zagościły na łamach Echa Dnia i portalu echodnia.eu. W konkursie na najpiękniejszy uśmiech najwięcej głosów czytelników w powiecie Kozienickim otrzymała Sandra Wołos, która uśmiecha się od rana do wieczora. Dzisiaj przedstawiamy naszą małą laureatkę.

Sandra czeka na braciszka

- Uważam, że moja Sandra wraz z Leną, która zajęła drugie miejsce w powiecie, mają najpiękniejsze uśmiechy. Dla mnie są razem na pierwszym miejscu - mówi Joanna Wołos, mama Sandry.

 

Sandra 2 października skończy pięć lat. Tata Paweł i mama Joanna są szczęśliwymi rodzicami naszej laureatki. Trzeci rok już uczęszcza do przedszkola, w którym uśmiecha się razem z innymi dziećmi. Wraz z rodzicami mieszka nieopodal Kozienic, bo w Stanisławicach. Za półtora miesiąca będzie dzieliła swój uśmiech również ze swoim braciszkiem, który pojawi się wtedy na świecie.

Uśmiech wielu talentów

Laureatka naszego konkursu chodzi do przedszkola w Kozienicach, gdzie już niejednokrotnie została zwyciężczynią różnego rodzaju konkursów.

 

- Sandra już dwukrotnie wygrała konkurs plastyczny. Bardzo ładnie rysuje. Były to konkursy o tematyce przyrodniczej. Moja córka podczas jednego z konkursów namalowała przepiękny domek - opowiada Joanna Wołos.

 

Co Sandrze sprawia największą radość? - Bardzo lubi śpiewać i tańczyć. Kazała mi nawet zapisać ją na balet, ale niestety zajęcia baletowe są skierowane do dzieci od szóstego roku życia, ale Sandra nie traci czasu i trenuje już sama w domu. Jej największą pasję stanowi jednak to o czym już mówiłam - malowanie. Spośród sześciu grup w przedszkolu, które łącznie liczyły 150 dzieci jako jedyna wygrała konkurs plastyczny - dodaje mama Sandry.

 

Sandra rozwija się niemalże na wszystkich płaszczyznach. Poznaje także nowe języki. - Uczęszcza na angielski, bardzo lubi się uczyć tego języka. Sandra jest taką dziewczynką, która chce robić niemal wszystko. Chciałaby grać w piłkę nożną, tańczyć w balecie, a także, co najlepsze, mówi, że będzie Master Chefem juniorem - śmieje się pani Joanna.

 


 Sandra uwielbia jeździć na swoim quadzie, który dostała od taty.
 

Laureatka naszego konkursu jak twierdzi jej mama jest dzieckiem niezwykle mądrym jak na swój wiek i dzieckiem, którego wszędzie pełno. Tata wraz z Sandrą bardzo lubią jeździć quadami. Sandra dostała swojego quada od taty, na którym często, gdy dopisuje pogoda spędza całe dnie. - Sprawia jej to naprawdę ogromną radość, gdy może ze swoim ukochanym tatą spędzić troszkę czasu jeżdżąc quadem - mówi mama Sandry.

Sandra, Lena i Zuzia w pierwszej dziesiątce regionu

Rywalizacja o najpiękniejszy uśmiech w powiecie kozienickim trwała do samego końca. Drugie miejsce zajęła Lena Król z Janikowa a trzecie Zuzanna Bartnik z Miejskiej Dąbrowy.

 

Sandra Wołos zajęła też trzecie miejsce w klasyfikacji regionalnej, Lena Król - piąte, a Zuzanna Bartnik - dziewiąte miejsce. 
Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Interwencje strażaków spowodowane dzisiejszą burzą dotyczyły głównie podtopień lokaló...
Fot. Facebook - Kortez
W muszli koncertowej w Kozienicach,  w piątek 7 sierpnia 2020 roku o godzinie 21 odbędzie się koncer...
Fot. archiwum - 62. Wyścig Dookoła Mazowsza w Kozienicach 2019
Wielkie zawody o charakterze krajowym i międzynarodowym, ale również szereg bezpłatnych zajęć dla ...
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kozienicach przekazała kolejne informacje na temat statysty...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook