Dzisiaj jest wtorek, 21 maja 2019 r., 141 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Materiał wyborczy Ireneusz Sitarski
Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej wybrało nowe władze. Prezesem zarządu został Igor Czerwiński
Dodał: KamZap, 04-03-2019 06:57, odsłon: 2039
Igor Czerwiński został nowym prezesem SFZK.
Igor Czerwiński został nowym prezesem SFZK.

W piątek, 1 marca odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Samorządowego Forum Ziemi Kozienickiej. Członkowie stowarzyszenia udzielili absolutorium dla ustępującego zarządu oraz wybrali nowe władze. Nowym prezesem został Igor Czerwiński, wiceprezesem Włodzimierz Kowalski, sekretarzem Artur Gac, skarbnikiem Andrzej Spytek. W skład zarządu weszli również: Marek Kuźmiński, Tomasz Śmietanka, Andrzej Jung i Krzysztof Zając. Wybrano również nową komisję rewizyjną stowarzyszenia, którą tworzą: Janusz Maciąg - przewodniczący, Jolanta Bąk  - wiceprzewodnicząca oraz Artur Kozieł, Jan Mazur, Sławomir Ceglarz - członkowie.

Nowy prezes

 

Igor Czerwiński ma 55 lat. Jest osobą z dużym doświadczeniem samorządowym. W latach 1998-2002 był radnym Rady Miejskiej w Kozienicach. W latach 2002-2007 dyrektorem Wydziału Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Kozienicach. W latach 2007-2018 był zastępcą burmistrza gminy Kozienice odpowiedzialnym za sprawy techniczne. Obecnie jest naczelnikiem Wydziału Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Kozienicach. W obecnej kadencji 2018-2023 jest radnym Rady Miejskiej w Kozienicach sprawując funkcję przewodniczącego Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska. Od 2014 roku pełni funkcję wiceprezesa Lokalnej Grupy Działania „Puszcza Kozienicka”. Z Samorządowym Forum Ziemi Kozienickiej związany jest od 21 lat, czyli od początku jego działalności.

 

- Pełniąc rolę prezesa zarządu Samorządowego Forum Ziemi Kozienickiej chcę angażować do działania mieszkańców, którzy widzą potrzebę pracy na rzecz tworzenia społeczeństwa obywatelskiego, gdzie istnieje płaszczyzna do swobodnej wymiany myśli i poglądów. Wiem, że najlepsze rozwiązania wypracowuje się w atmosferze dialogu, z poszanowaniem wszystkich poglądów, dlatego będę dążył do tego, aby te wartości nie zanikły – mówi Igor Czerwiński.

 

- Moi poprzednicy, czyli przedwcześnie zmarły Janusz Stąpór oraz obecnie ustępujący z funkcji prezesa Mariusz Prawda wnieśli, w życie Forum, ogromny wkład pracy. Chcę czerpać z ich doświadczenia. Bazując na osiągnięciach minionych dwudziestu lat, chcę wprowadzić Forum, w nowe realia życia społecznego – dodaje nowy prezes SFZK.

 

Samorządowe Forum

 

Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej to stowarzyszenie, które - od ponad dwudziestu lat - działa na rzecz gminy i powiatu kozienickiego i wspiera inicjatywy mieszkańców. U podwalin założenia Forum leżała idea łączenia różnych środowisk i ludzi, często o bardzo różnych poglądach politycznych, jednak nie chcących działać na płaszczyźnie partii politycznych.

 

- Forum skupia społeczników aktywnie działających w różnych  środowiskach. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym zależy na rozważnym i spokojnym rozwiązywaniu problemów lokalnych oraz na dalszym rozwoju Ziemi Kozienickiej – zaznacza Włodzimierz Kowalski, wiceprezes Forum.

 
Źródło: SFZK   
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
"Samorządowe Forum Ziemi Kozienickiej to stowarzyszenie, które - od ponad dwudziestu lat - działa na rzecz gminy i powiatu kozienickiego"... "osiągnięcia" to min.: PKS, Spółdzielnia Inwalidów, Szpital, dług, problemy, wyludnienie, brak pracy, brak perspektyw... czyli byle drogo, byle na pokaz, byle jak, byle rządzić... byle było jak było
05-03-2019, 08:29:16
+ 22
- 17
odpowiedz
Dodam do twgo jeszcze

kumoterstwo i kolesiostwo.

Proszę popatrzeć kto pracuje w jedn. samorządowych. Te same nazwiska i koneksje rodzinne.
05-03-2019, 08:33:26
+ 18
- 17
odpowiedz
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Marcin Kosiński zajął 32 miejsce w Openie z czasem 4:57:34. Fot. MTB Cross Maraton
Deszcz i błoto - to byli główni rywale kolarzy Energii podczas II Edycja MTBCross Maraton rozgrywa...
fot. Archiwum Starostwa  Powiatowego w Kozienicach
20 maja w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kozienicach odbyło się spotkanie zorganizowane w ce...
fot. archiwum
W piątek 24 maja o godzinie 17:00 w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach odbędz...
Trio WoWaKin wystąpi podczas tegorocznego festiwalu Folkobranie w Kozienicach. fot. Facebook/Wowakin
W dniach 24-25 maja odbędzie się IV Festiwal Folkobranie. Wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalu jest da...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook