Dzisiaj jest poniedziałek, 03 sierpnia 2020 r., 216 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Komora Normobaryczna  NORMOBARIA zielone
Ruszyły letnie zajęcia w Kozienickim Domu Kultury
Dodał: MaG, 08-07-2020 11:46, odsłon: 593
fot.CKA
fot.CKA

Za nami pierwsze warsztaty w ramach akcji „Lato w mieście – wakacje 2020 z KDK”. Na dzieci i młodzież z Gminy Kozienice czekają wyjątkowe zajęcia, m.in. wokalne, taneczne, aktorskie, plastyczne, a także specjalne seanse w kinie. Jak co roku, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka przygotował bardzo bogatą ofertę.

Tegoroczna akcja „Lato w mieście – wakacje 2020 z KDK” potrwa do 27 sierpnia, a tej w ofercie znalazło się ponad 30 warsztatów o zróżnicowanej tematyce.

 

– Zawsze przygotowujemy ofertę tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wybór jest bardzo duży, od różnego rodzaju lekcji tanecznych, przez jogę i gimnastykę, warsztaty aktorskie, wokalne, naukę gry na instrumentach, po ciekawe zajęcia plastyczne. Dzieci bezpiecznie spędzają czas i mają okazję szlifować swoje umiejętności – mówi Aleksandra Sitnik, główny specjalista ds. programowych KDK.

 

Zapraszają do kina

Letnią ofertę Kozienickiego Domu Kultury uzupełniają specjale seanse kinowe pod hasłem „Filmowe środy w Kinie KDK”. Począwszy od 8 lipca, w każdą środę, o godz. 11.00 wyświetlane są przebojowe filmy familijne.

 

 

Na wszystkie te seanse obowiązują specjalne ceny biletów (10 zł). Szczegółowe informacje na temat repertuaru zawsze można znaleźć na stronie www.kinokozienice.pl

 

Są jeszcze miejsca

Pełna lista wszystkich warsztatów została opublikowana na www.dkkozienice.pl (https://dkkozienice.pl/?id=9590). Na część z zaplanowanych zajęć są jeszcze wolne miejsca. Informacje na ten temat można uzyskać w punkcie informacji Centrum Kulturalno-Artystycznego (tel. 48 611 07 50). Tam też prowadzone są zapisy uzupełniające.

 

 

Udział we wszystkich zajęciach, z wyjątkiem seansów kinowych, jest nieodpłatny. Z oferty mogą skorzystać dzieci i młodzież pomiędzy 3. a 19. rokiem życia, mieszkańcy Gminy Kozienice.

 

 

W „nowej normalności”

Wszystkie wakacyjne zajęcia w Kozienickim Domu Kultury odbywają się zgodnie z zaleceniami sanitarnymi. Pracownicy są zaopatrzeni w środki ochrony osobistej, a budynku w wielu miejscach dostępny jest płyn do dezynfekcji.

 

Warsztaty zaplanowane są z odstępem czasowym, koniecznym na dezynfekcję pomieszczeń i przedmiotów po każdej grupie. Uczestnicy powinni pojawić się na zajęciach tuż przed ich rozpoczęciem, niemożliwe jest oczekiwanie na warsztaty na terenie CKA. Przed wejściem do sali uczestnicy mają obowiązek dezynfekcji rąk. Wszystkich obowiązuje też zasada zachowania dystansu społecznego – minimum dwa metry.

 

 

Rodzicie proszeni są o to, by nie przyprowadzać na zajęcia dzieci z podejrzeniami chorób zakaźnych, a także w przypadku, jeżeli w domu ktoś przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

 

Organizatorami akcji „Lato w mieście – wakacje 2020 z KDK” są Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.  
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. ilustracja/pixabay.com
Wójt gminy Garbatka-Letnisko Teresa Fryszkiewicz ogłasza nabór wniosków o przyznanie...
Wspólny projekt gminy Kozienice i Towarzystwa Miłośników Ziemi Kozienickiej wziął udział w ...
Na zdjęciu zawodniczki ze zwycięskiej ekipy: (od lewej) Patrycja Przerwa, Aleksandra Kozłowska, Kasia szpera, Ala Morawska
W sobotę, 1 sierpnia na placu Jagiellońskim w Radomiu odbył się turniej w koszykówce 3x3 o tytuł m...
Fot. ilustracja/pixabay.com
Uczniowie klas ósmych poznali wyniki sprawdzianu. Te wyniki są ważne, bo teraz uczniowie mogą zmie...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook