Dzisiaj jest środa, 22 maja 2019 r., 142 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Policyjne mikołajki w szpitalu na oddziale dziecięcym w Kozienicach
Dodał: KamZap, 06-12-2018 19:56, odsłon: 1254
Fot. KPP Kozienice
Fot. KPP Kozienice

Dzisiaj o godzinie 11:00 dzielnicowy jako św. Mikołaj oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach odwiedzili dzieci przebywające w kozienickim szpitalu na oddziale dziecięcym. Były prezenty od św. Mikołaja, czytanie bajek, ale przede wszystkim dobra zabawa.

To kolejna tego rodzaju akcja policjantów z KPP w Kozienicach skierowana do hospitalizowanych dzieci. Gospodarzem spotkania był ordynator oddziału dziecięcego dr Czesław Czechyra, który wraz z I zastępcą komendanta powiatowego policji w Kozienicach kom. Dariuszem Szewcem oraz zastępcą burmistrza gminy Kozienice Mirosławem Pułkowskim rozpoczęli dzisiejsze spotkanie.

Z wizyt tak ciekawych gości dzieci zawsze bardzo się cieszą. Zapytane o to, czy były grzeczne, jednogłośnie odpowiedziały TAK. Pomimo tego, że dzieci z oddziału są w trakcie walki z różnymi chorobami, miały wystarczająco sił, żeby wspólnie głośno zawołać św. Mikołaja, a ten po chwili pojawił się na szpitalnym korytarzu. Na buziach wszystkich najmłodszych pojawił się uśmiech. To bardzo ważne, bo właśnie radość i uśmiech są najlepszym lekarstwem w chorobie.

 

Podczas rozdawania prezentów przez św. Mikołaja, żadne dziecko nie kryło swojego szczęścia. Miłym zaskoczeniem dla Mikołaja była prezentacja piosenki, przygotowana przez grupę dziewczynek przebywających na oddziale pediatrycznym. Dopełnieniem mikołajkowego spotkania było czytanie wierszy przez zastępcę oraz I zastępcę komendanta policji. Po spotkaniu, św. Mikołaj odwiedził w salach pozostałe dzieci, które nie mogły uczestniczyć we wspólnym świętowaniu.

 

- Paczki zostały przygotowane przy współpracy Oddziału Pediatrycznego SP ZZOZ Kozienice, Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach, Urzędu Miejskiego w Kozienicach oraz Enei Wytwarzanie - mówiła mł. asp. Ilona Tarczyńska z KPP w Kozienicach. - Wielka radość, która ogarnęła dzieci, była niezapomnianym wydarzeniem zarówno dla nich, jak i dla nas, rodziców oraz personelu medycznego - dodaje.Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. Enea
„Bezpieczni na drodze z Eneą” –  pod taką nazwą odbyła się akcja na placu targowym...
We wtorek w powiecie garwolińskim odbyła się konferencja prasowa, w której uczestniczył m.in. Wice...
Fot. I LO w Kozienicach
W piątek 17 maja w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego odbył się „Dzień Otw...
fot. Komenda Stołeczna Policji
Funkcjonariusze na terenie działek rekreacyjnych w powiecie kozienickim zlikwidowali plantację konopi ora...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook