Dzisiaj jest piątek, 19 lipca 2019 r., 200 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Agencja Arpass znakowanie odzieży retro
Ostatni mecz w tym roku i pewne trzy punkty. KKS Kozienice – PZL Sędziszów Małopolski 3:0
Dodał: KamZap, 22-12-2018 22:19, odsłon: 922
Fot. Kamil Zapora/©Arpass
Fot. Kamil Zapora/©Arpass

W sobotę 22 grudnia KKS Kozienice spotkał się na własnym boisku z PZL-em Sędziszów Małopolski. Siatkarze z Kozienic sprawili sobie i swoim kibicom wspaniały świąteczny prezent. W ostatnim meczu w tym roku to oni rozdawali karty i pewnie sięgnęli po kolejne trzy punkty.

Pierwsze minuty meczu nie były porywające. Obie drużyny psuły większość początkowych zagrywek. W tym secie można było naliczyć takich, aż 15. Na pierwszą dłuższą wymianę piłki musieliśmy poczekać do wyniku 7:6. W tym momencie seria dobrych zagrań Krzysztofa Jeziorowskiego pozwala nam zdobyć czteropunktową przewagę (10:6). Jeziorowski cały czas pozostaje na zagrywce, a piłki Czubińskiego i Moniaka podwyższają wynik do 13:6. Kolejne błędy drużyny z Sędziszowa jeszcze bardziej powiększają różnicę punkt (16:8).

Przez obronę KKS-u udało się czasem przedrzeć Piotrowi Kochanowi i Bartoszowi Goleszowi, jednak to był za mało, żeby przeciwnik mógł nas do gonić. Przy wyniku 21:16 zwycięstwo w pierwszym secie wydawało się bliskie. Przybliżyły nas do niego punkty zdobyte po bloku przez Michała Moniaka i Marcina Obremskiego. Później piłka Obremskiego okazała się za trudna do przyjęcia przez siatkarzy z Sędziszowa i mieliśmy piłkę setową. Serwował Kamil Kapusta jednak posłał piłkę w siatkę. PZL broni dwa kolejne setbole, jednak ostatecznie sam kończy ten set serwisem Kalandyka w siatkę (25:20).

W drugim secie udało nam się znacznie szybciej zdobyć przewagę dzięki błędom siatkarzy z Sędziszowa. Najbardziej naszej drużynie zagrażał Bartosz Golesz. W dalszej części gry mogliśmy obejrzeć więcej dłuższych wymian piłek, jednak skuteczne bloki KKS-u pozwalały nam utrzymać przewagę, która wynosiła już sześć punktów (12:6). Gra naszej drużyny w zasadzie nie dawała przeciwnikowi szans na odwrócenie tej sytuacji. Po asie Krzysztofa Jeziorowskiego mamy już 23:14, a set kończy się wynikiem 25:15 serwisem w siatkę Bartosza Golesza.

Przez większość trzeciego seta KKS utrzymywał przewagę trzech punkt, a tylko na początku PZL dotrzymywał nam kroku. Pierwsza piłka setowa przy wyniku 24:19 należała do Moniaka, lecz ten zaserwował ją w aut. Jednak chwilę później gości z Sędziszowa po raz kolejny i ostatni zgubiło to z czym mieli problem przez cały mecz – nieudane zagrywki. Michał Bilski zaserwował w siatkę i tym samym oddał podopiecznym Marka Grzelczaka ostatniego seta.

Spotkanie z Sędziszowem było ostatnim meczem KKS-u w rundzie zasadniczej przed własną publicznością. Przed naszymi siatkarzami jeszcze trzy kolejki, a ich najbliższym przeciwnikiem będzie AKS V LO Rzeszów, z którymi zagrają 19 stycznia.

 


KKS Kozienice – PZL Sędziszów Małopolski 3:0 (25:20, 25:15, 25:20)

KKS Kozienice: Michał Moniak, Krzysztof Jeziorowski, Marcin Obremski, Kamil Kapusta, Jan Czubiński, Kacper Kędra, Robert Głogowski (L) oraz: Sebastian Tałaj, Daniel Ostrowski, Michał Kalita

PZL Sędziszów Małopolski: Kamil Kozłowski, Jakub Kalandyk, Michał Bilski, Piotr Kochan, Bartosz Golesz, Jan Pyrsak, Karol Galiński (L) oraz: Patryk Polek, Paweł Małek, Rafał Szczęch 
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. Damian Latos, Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
Wczorajsze spotkanie przedstawicieli stowarzyszenia „Nowa 79” z Generalną dyrekcją Dró...
Już w ten weekend dla mieszkańców naszego regionu przygotowano nie lada atrakcje, gdzie z pewności...
Fot. Beata Bogucka
Wczoraj o godzinie 13:00 w Warszawie odbyło się spotkanie przedstawicieli stowarzyszenia „Nowa 79&r...
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
Thunderstrike Fight League, 18 edycja odbędzie się w październiku w Kozienicach. Taką informację w czwart...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook