Dzisiaj jest środa, 16 stycznia 2019 r., 16 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
Mówimy dość! Oświadczenie Burmistrza Gminy Kozienice
Dodał: KamZap, 23-03-2018 16:28, odsłon: 5669
źródło: wikipedia
źródło: wikipedia

Za naszym pośrednictwem Burmistrz Gminy Kozienice, Tomasz Śmietanka przekazuje swoje oświadczenie do mieszkańców Gminy. Odnosi się w nim do pewnych informacji, które w ostatnim czasie ukazywały się w lokalnej prasie. Poniżej zamieszczamy całość tego oświadczenia.

OŚWIADCZENIE

 

Drodzy Mieszkańcy.


W ostatnim czasie w lokalnej prasie pojawia się wiele informacji, celowo wprowadzających w błąd mieszkańców i wszystkich czytelników co do działań organów Gminy Kozienice. W artykułach wielokrotnie i niezmiennie od dłuższego już czasu, rzucane są liczne oszczerstwa, przekłamania, stawiające w bardzo złym świetle Burmistrza Gminy Kozienice, Radnych Rady Miejskiej w Kozienicach, a także pracowników Urzędu Miejskiego w Kozienicach oraz dyrektorów i pracowników jednostek organizacyjnych i spółek Gminy.


Zespół ludzi, z którymi współpracuję to osoby uczciwe, pracowite i rzetelne, a ich działania skoncentrowane są tylko i wyłącznie na służeniu mieszkańcom, pomocy w rozwiązywaniu problemów i poprawie jakości życia.


Pragnę zapewnić Państwa, że sytuacja Gminy jest stabilna, nie wydarzyło się nic, co mogłoby w jakikolwiek sposób zachwiać moje przekonanie o rzetelności postępowania czy słuszności podejmowanych decyzji w słusznym interesie Gminy Kozienice.


Ze względu na fakt, iż na jesieni 2018 roku odbędą się wybory samorządowe, kłamliwe informacje przybierają na sile, zataczając coraz szerszy krąg. Tak zwane „obiektywne" media, szukające ładu, porządku i sprawiedliwości, wykorzystując swój zasięg, w najprostszy i najbardziej nieuczciwy sposób przekazują nierzetelne informacje, wytwarzając plotki i pomówienia, starając się przy tym manipulować opinią publiczną, szukając sensacji i fałszywego rozgłosu.


Przez ostatnie lata działania prowadzone przez Samorząd Gminy Kozienice wielokrotnie były tematem oczerniających, zmanipulowanych materiałów prasowych godzących w dobre imię, zmierzających do utraty zaufania Mieszkańców Gminy Kozienice. Po dość długim „tolerowaniu” powielanych oszczerstw, za namową, ale i na prośbę Kozieniczan, niezadowolonych z ciągłego i męczącego szkalowania dobrego imienia miasta, Gmina wystąpiła na drogę sądową. Procesy zostały przez Gminę wygrane, a pozwani na mocy wyroków sądowych wezwani do publikacji oficjalnych sprostowań, przeprosin czy zadośćuczynień finansowych. Pomimo takiego stanu rzeczy, pomówienia nie ustały, co wymaga zdecydowanych reakcji zgodnie z prawem.


Po raz kolejny mówimy dość! Nie możemy akceptować tak szkodliwych dla gminy, ale również i krzywdzących indywidualne osoby, działań - dlatego wzywam do zaprzestania publikowania i rozpowszechniania nieprawdziwych informacji.


Burmistrz Gminy Kozienice

dr inż. Tomasz Śmietanka

 
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. KDK
„Bośnia – kraj spalonego sąsiada” oraz „Cypr wstrząśnięty, nie zmieszany” t...
Fot. KDK
Od 14 stycznia do 11 lutego w sali na rogu Centrum Kulturalno-Artystycznego można oglądać wystawę „...
Wczoraj policjanci z Kozienic zatrzymali kierującego pojazdem renault, który jechał bez zapiętych ...
Fot. archiwum
Od 28 stycznia do 1 lutego w ramach pierwszego tygodnia ferii z KCRiS odbędzie się 22 edycja Turnieju Pił...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook