Dzisiaj jest środa, 16 stycznia 2019 r., 16 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
Mają raka na celowniku. W Kozienicach będzie turniej paintballa laserowego
Dodał: MariuszBasaj, 29-05-2017 09:45, odsłon: 2063
W ubiegłym roku, w ramach olimpiady, Piotr Śmietanka i Franciszek Kudła zorganizowali turniej paintballa. Tym razem organizują Laser Taga na rzecz kampanii. Fot. Archiwum
W ubiegłym roku, w ramach olimpiady, Piotr Śmietanka i Franciszek Kudła zorganizowali turniej paintballa. Tym razem organizują Laser Taga na rzecz kampanii. Fot. Archiwum

Grupa Dyed Wolves zaprasza do udziału w turnieju paintballa laserowego "spIDball Laser Tag" i wsparcia kampanii charytatywnej "Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi".

Laser tag to odmiana paintballa z tą różnicą, że uczestnicy nie strzelają do siebie kulkami z farbą, a używają specjalnych markerów i czujników na podczerwień. Trafienia są zatem bezbolesne, nie zostawiają też żadnych śladów na ubraniach. Udział w takich turniejach jest też zdecydowanie tańszy od tradycyjnego paintballa.

 

Areną zmagań będą tereny Ośrodka Rekreacji i Turystki nad Jeziorem Kozienickim. - Plac zostanie ograniczony specjalną taśmą; teren walki jest zalesiony, dlatego nie będzie brakowało naturalnych osłon. Do tego dojdą jeszcze specjalne balony. Możliwość prowadzenia ostrzału zza osłon da dodatkową frajdę podczas zabawy - mówi Piotr Śmietanka z grupy Dyed Wolves, jeden z organizatorów wydarzenia.

 

W rozgrywkach może wziąć udział 12 trzyosobowych drużyn (warunek - ukończone 15 lat). Zapisują się całe składy, a koszt udziału 1 osoby wynosi 20 zł (60 zł / team). Formularz zgłoszeniowy można znaleźć TUTAJ.  

 

Zapisz się już dziś!

 

Zapisy przyjmowane są do 5 czerwca, ale organizatorzy proszę o niezwlekanie do ostatniej chwili. Jeżeli ktoś chce wziąć udział i skompletował drużynę, niech zrobi to jak najszybciej.

 

Turniej jest jednym z wydarzeń towarzyszących kampanii "Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi", organizowanej przez Fundację Energia-Działanie. - Pieniądze zebrane podczas turnieju zostaną przekazane na konto fundacji. Jeśli ktoś chce się rozerwać i wesprzeć zarazem akcję, to serdecznie zapraszamy - mówi Piotr Śmietanka.

 

Na portalu Facebook zostało utworzone specjalne wydarzenie poświęcone turniejowi (TUTAJ - klik). Natomiast TUTAJ znajdziecie regulamin zawodów.    
Skontaktuj się z autorem tekstu: MariuszBasaj
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. KDK
Od 14 stycznia do 11 lutego w sali na rogu Centrum Kulturalno-Artystycznego można oglądać wystawę „...
Wczoraj policjanci z Kozienic zatrzymali kierującego pojazdem renault, który jechał bez zapiętych ...
Fot. archiwum
Od 28 stycznia do 1 lutego w ramach pierwszego tygodnia ferii z KCRiS odbędzie się 22 edycja Turnieju Pił...
10 kwietnia na kozienicki stadion przyjedzie niedawny drugoligowiec, Legionovia Legionowa. To właśnie ten...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook