Dzisiaj jest środa, 18 lipca 2018 r., 199 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Karatecy Wulkanu wzięli udział w międzynarodowej konferencji
Dodał: MariuszBasaj, 12-10-2017 10:38, odsłon: 942
fot. NKSW Wulkan
fot. NKSW Wulkan

W sobotę 7 października, w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com-Zone w Krakowie odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Oyama Karate poświęcone Kumite. Wzięło w nim udział blisko 200 przedstawicieli z 34 klubów OYAMA PFK, a także goście z Niemiec, Norwegii, Wielkiej Brytanii i Węgier. Seminarium było adresowane do trenerów, instruktorów, reprezentantów na ME Estonia 2017, sędziów oraz uczestników nowej edycji Kursu Instruktora OYAMA PFK.

Mityng otworzył Hanshi Jan Dyduch 8 dan, który omówił program, cele i zadania seminarium. Następnie Shihan Rafał Majda 5 dan (Jelenia Góra), krótko omówił i przeprowadził trening w zakresie stosowania zaawansowanych kombinacji walki. Trener naszej reprezentacji skupił się na szybkich kontratakach m.in. łączących bloki nogami z równoczesnymi uderzeniami w korpus. Po przerwie, przeprowadził drugi - dynamiczny trening z użyciem tarcz, zwracając szczególną uwagę na szybkie zmiany pozycji nóg. Shihan Majdzie asystował utytułowany Sensei Maciej Giziński 2 dan (Jelenia Góra).

 

Przed rozpoczęciem drugiej części seminarium, Hanshi Jan Dyduch 8 dan wraz z Shihan Andrzejem Pierzchałą 7 dan (Kraków), Shihan Pawłem Pajdakiem 6 dan (Sosnowiec) i Shihan Witoldem Choińskim 6 dan (Białystok) wręczył pasy i certyfikaty mistrzowskie 29 uczestnikom XVII Międzynarodowego Mityngu OYAMA PFK, Kraków 2017, zorganizowanego z okazji Jubileuszu XXV- lecia Oyama Karate w Krakowie (1991-2016).

 

Następnie Shihan Paweł Pajdak 6 dan (Sosnowiec) - Sędzia Główny Związku i Shihan Witold Choiński 6 dan (Białystok) - Delegat Techniczny OYAMA PFK omówili i przeprowadzili w dwóch grupach warsztaty sędziowskie, poświęcone konkurencjom Knockdown i Semi-knockdown. Ponadto pod kierunkiem Shihan Andrzeja Pierzchały, zrealizowano również planowe szkolenie i konsultacje w ramach programu "Sport przeciw wykluczeniom" z udziałem młodzieży i instruktorów z Krakowa.

 

Nadwiślański Klub Sportów Walki "WULKAN" na ogólnopolskim seminarium kumite reprezentowała kadra instruktorska w składzie: sensei Andrzej Suwała 4 dan, sempai Piotr Bednaraek 1 kyu i sempai Tomasz Krekora 1 kyu. Ponadto w seminarium wzieli udział sempai Piotr Cieślik 2 kyu (Norwegia) - uczestnik nowej edycji kursu instruktora Oyama PFK i sempai Łukasz Suwała 4 kyu.

 

Nadwiślański Klub Sportów Walki "WULKAN" - Kozienice od wielu już lat prowadzi zajęcia. Aktualnie treningi odbywają się w siedmiu sekcjach w tym sześciu zamiejscowych: Garbatka-Letnisko, Lipsko, Pionki, Policzna, Puławy i Zwoleń. 

Skontaktuj się z autorem tekstu: MariuszBasaj
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Dzięki naszemu wsparciu Błażej będzie mógł kontynuować realizację swoich marzeń.
Błażej Piłat z Pionek ma 29 lat i w lutym tego roku wykryto u niego nowotwór mózgu. Choroba...
Fot. Iwona Bolek
W sobotę, 14 lipca 2018 r. w Lipie  odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 50-lecia istnienia Oc...
fot. Kamil Zapora / A©Arpass
We wtorek 17 lipca w sali konferencyjne urzędu miejskiego w Kozienicach odbyła się narada sołtysów...
Fot. KDK
Jak co miesiąc Kozienicki Dom Kultury zaprosił najmłodszych mieszkańców miasta i okolic na spotkan...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook