Dzisiaj jest niedziela, 17 grudnia 2017 r., 351 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
Dzień Kobiet w powiecie kozienickim. Co i gdzie będzie się działo?
Dodał: MariuszBasaj, 01-03-2017 07:30, odsłon: 3997
Popularne kwiaty na Dzień Kobiet to oczywiście tulipany. fot. freeimages
Popularne kwiaty na Dzień Kobiet to oczywiście tulipany. fot. freeimages

8 marca niewątpliwie kojarzy się wszystkim z Dniem Kobiet. Święto to, chociaż na przestrzeni dziejów obchodzone w różnych formach, ma przeszło sto lat. W naszym kraju szczególną popularność zyskało w czasach PRL-u, zwłaszcza w latach 70. Od tamtego czasu sporo się zmieniło, niezmienne jest jednak jedno - to wyjątkowa okazja, aby raz jeszcze podziękować paniom, za wszystko co robią. Z tej okazji, w przyszłym tygodniu czeka nas szereg imprez. Sprawdzamy - co, gdzie i kiedy będzie się działo.

Kozienice

Specjalną ofertę, nie tylko dla pań, przygotował Kozienicki Dom Kultury. W czwartek 9 marca, w Centrum Kulturalno-Artystycznym wystąpi Kwartet Obsession. Cztery uzdolnione instrumentalistki w swoich występach łączą muzykę klasyczną, kabaret i wdzięk.

 

Bilety w cenie 38 zł do nabycia w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). UWAGA: Kobiety oglądają taniej! - bilety w cenie 28 zł. Sprzedaż ruszyła 23 lutego. Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ.

 

Gniewoszów

Spotkanie odbędzie się 8 marca o godz. 12:00, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Gniewoszowie. W programie m.in. występ gimnazjalistów, lokalnego klubu seniora oraz Michała Pastuszaka z Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie. Na panie czekać będzie także słodki poczęstunek przy kawie i herbacie. Na spotkanie zaprasza wójt Marcin Szymon Gac.

 

Głowaczów

W środę 8 marca spotykają się też panie z Gminy Głowaczów. Gminny Dzień Kobiet, organizowany przez wójta Józefa Grzegorza Małaśnickiego, odbędzie się hali sportowej w Głowaczowie (ul. Warecka 10). Będzie m.in. słodki poczęstunek dla pań i występ kabaretu "Masztalscy". Początek o godz. 16:00.

 

Garbatka-Letnisko

Wójt Robert Kowalczyk i przewodniczący rady Włodzimierz Mazur zapraszają w niedzielę 12 marca do Zespołu Szkół Samorządowych w Garbatce-Letnisku na koncert Janusza Szroma z zespołem. Popularny wokalista jazzowy zaprezentuje m.in. utwory Czesława Niemena, Andrzeja Zauchy, Czerwonych Gitar, Seweryna Krajewskiego oraz Bogusława Meca. Początek o godz. 17:00.

 

Magnuszew

Gminny Dzień Kobiet w Magnuszewie zaplanowano na niedzielę 5 marca. Wieczór muzyczno-satyryczny odbędzie się w sali konferencyjnej urzędu gminy, o godz. 17:00. W programie m.in. występ Zespołu Rybianie oraz gawędziarki Aliny Wolskiej z Centrum Kultury Raszyn.

 

Grabów nad Pilicą

11 marca odbędzie się natomiast IV wieczorne biesiadowanie w Gminie Grabów nad Pilicą. Wystąpią Kabaret Koń Polski, Kabaret Elita, Rokiczanka i Warszawska Orkiestra Sentymentalna. Zapowiedź imprezy znajdziecie TUTAJ.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MariuszBasaj
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
fot. Kamil Zapora
Modlitwa, życzenia, łamanie się opłatkiem i wspólny posiłek. W tradycyjnej, bożonarodzeniowej atmo...
W czwartek po południu w Brzózie(gm. Głowaczów) miało miejsce zdarzenie drogowe. Winny był ...
fot. Kamil Zapora
Świąteczne stoiska, potrawy, muzyka, moc życzeń i wiele pozytywnych emocji. Ten wieczór sprawił, ż...
fot. Kamil Zapora
W czwartek 14 grudnia popularny piosenkarz odwiedził Placówkę Socjalizacyjną „Panda” w...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook