Dzisiaj jest czwartek, 04 czerwca 2020 r., 156 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Fabryka Domów Bogucin
Burmistrz gminy Kozienice Piotr Kozłowski podziękował żołnierzom WOT
Dodał: DL, 09-04-2020 09:29, odsłon: 551

Burmistrz gminy Kozienice Piotr Kozłowski w dniu wczorajszym (08.04), złożył oficjalne podziękowania dla stacjonujących w Kozienicach, żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej.

Żołnierze 62. Batalionu Lekkiej Piechoty Wojska Obrony Terytorialnej, stacjonujący w Szkole Podstawowej nr 3 w Kozienicach niosą pomoc ludziom biedniejszym, chorym, a także tym, którzy objęci są kwarantanną.

 

Żołnierze zajmują się między innymi dostarczaniem żywności, lekarstw i środków higieny osobistej do osób objętych kwarantanną domową oraz osób w podeszłym wieku, potrzebujących pomocy. Okazują także wsparcie dla funkcjonariuszy policji podczas kontroli przestrzegania zasad kwarantanny.

 

Z tej okazji burmistrz gminy Kozienice Piotr Kozłowski na antenie lokalnej telewizji - Kronika Kozienicka, złożył oficjalne podziękowania dla terytorialsów. - Szanowni Państwo, odkąd objąłem urząd burmistrza gminy Kozienice rozpocząłem współpracę z między innymi Wojskami Obrony Terytorialnej. To głównie nasi mieszkańcy, tutaj z regionu, z powiatu kozienickiego, ludzie cechujący się także mocnym czynnikiem patriotycznym, również tym właśnie lokalnym. Muszę powiedzieć, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie i Wojska Obrony Terytorialnej wspierają nas również obecnie. Cieszę się, że jako gmina Kozienice skorzystaliśmy z propozycji współpracy i zaprosiliśmy Wojska Obrony Terytorialnej w tym ciężkim okresie również do naszej gminy. Stacjonują w szkole numer trzy i rzeczywiście ich pomoc jest bardzo dla nas ważna. Angażują się w dostarczaniu pokarmu, czy leków do osób głównie objętych kwarantanną, ale także do osób starszych, samotnych. Wspierają policję w zakresie kontroli kwarantanny, ich pomoc jest wysoko oceniana, profesjonalizm i zaangażowanie. A po za tym taka lokalna współpraca, lokalne więzi, które będą dla nas ważne również także po okresie pandemii. Za to chciałem podziękować wszystkim żołnierzom Wojsk Obrony Terytorialnej - mówił dla Kroniki Kozienickiej burmistrz Piotr Kozłowski.

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Nawet do 7 tysięcy złotych dofinansowania mogą otrzymać mieszkańcy Gminy Kozienice na realizację własnego...
Fot. Facebook/Policja Kozienice
Akcja GaszynChallenge trwa od zaledwie dwóch tygodni. Zbiórka na rzecz Wojtusia Howisa, kt&...
Fot. Enea Wytwarzanie
Już ponad 900 tysięcy złotych przekazała Enea Wytwarzanie na wsparcie finansowe szpitali, placówek...
Fot. UM Kozienice
Każdy, kto pozytywnie postrzega gminę Kozienice i identyfikuje się z nią, ma możliwość zamontowania na sw...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook