Dzisiaj jest poniedziałek, 25 marca 2019 r., 84 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
(Zdjęcia) Zrobili to jeszcze raz. Piękne BMW już jedenasty raz opanowały Kozienice
Dodał: KamZap, 19-05-2018 21:02, odsłon: 3982
Fot. Kozienice24
Fot. Kozienice24

Około 150 pięknych, specjalnie wyselekcjonowanych BMW zawitało w ten weekend do Ośrodka Rekreacji i Turystyki nad jeziorem. Do Kozienic przyjechali kierowcy z całego kraju, od Pomorza po Śląsk czy Małopolskę. Wszystkich łączy jedno - miłość do bawarskich samochodów. Przygotowaliśmy dla was relację i galerię zdjęć z imprezy, której patronem medialnym są Kozienice24.pl

Cuda motoryzacji, które mieliśmy okazję podziwiać nad jeziorem zostały wybrane spośród 400 zgłoszeń, które napłynęły do organizatorów. Jak co roku mieli oni twardy orzech do zgryzienia, ponieważ z kilkuset należało wybrać te perełki, które przyjadą do Kozienic. – Braliśmy pod uwagę samochody bardzo ładnie zrobione, jak najbliższe oryginałom, zadbane, bez żadnych oznak rdzy. Oczywiście zdjęcia, które oglądaliśmy nie oddają całkowicie rzeczywistości, ale wydaję nam się, że te najlepsze projekty są z nami – przyznaje Patryk, jeden z organizatorów.

 

Trzy dni zlotu

 

Kierowcy zaczęli zjeżdżać do Kozienic już w piątek wieczorem. Pierwszy dzień zlotu miał formę spotkania integracyjnego. Fani BMW mieli okazję wspólnie grillować i porozmawiać. Główne atrakcje zaplanowano na sobotę. Rano tradycyjnie odbyła się parada aut. Po powrocie kierowcy ustawili swoje auta tak, by odwiedzający imprezę mogli je dokładnie obejrzeć. Przed sceną natomiast toczyły się prezentacje konkursowe aut.

 


Ostatnie szlify trwały, aż do samego wjazdu pod scenę.

 


Podczas prezentacji aut, dziewczęta pozowały do zdjęć w omawianych samochodach.

 

Jeżdżą i pomagają

Nieodłącznym elementem każdego zlotu samochodów bawarskiej marki jest akcja charytatywna. W tym roku, podobnie jak w poprzednich, zbierano środki dla podopiecznych Placówki Socjalizacyjnej PANDA. – Będziemy licytować nasze firmowe gadżety takie jak koszulki, kubeczki, parasolki. Dochód trafi do dzieciaków – wyjaśniał Kuba Paprocki. Oprócz wsparcia finansowego dziesięcioro dzieci z PANDY wzięło udział w paradzie BMW ulicami Kozienic.

Lokalni kierowcy BMW od dłuższego czasu wspierają kozienicki dom dziecka, organizując m.in. takie akcje jak MOTO DZIECIAKI 3ER.

 


M.in. takie koszulki można było wylicytować podczas aukcji na rzecz kozienickiej PANDY.

 

10. Zlot miał być ostatnim, lecz fani nie mogli pogodzić się z myślą, że już nigdy nie przyjadą do Kozienic by wziąć udział w tym wydarzeniu. Dlatego organizatorzy „musieli” zmienić zdanie. – Stało się to za namową wielu osób. Wcześniej za organizację odpowiadał nasz kolega Łukasz "Vmasher" Byzdra, a my przejęliśmy jego dzieło. Przyznam, że trochę się wahaliśmy, ale razem z Patrykiem udało nam się podołać wyzwaniu i oto jesteśmy na 11. edycji BMW 3ERFEST Kozienice – mówi Kuba Paprocki.

 


Jakub Paprocki kontynuuje tradycje organizowania zlotów BMW w Kozienicach.

 

BMW 3ERFEST KOZIENICE

 

Impreza organizowana jest w naszym mieście nieprzerwanie od 2008 roku i każdorazowo ściąga do Kozienic wielu fanów motoryzacji, a za jej przygotowanie odpowiedzialni są ludzie związani z forum internetowym bmw3er.pl.


Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. Kamil Zapora
W poniedziałek 25 marca w urzędzie miejskim w Kozienicach odbyła się siódma sesja rady miejskiej t...
W niedzielę 24 marca po godzinie 10:00 na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z ul. Sikorskiego w Kozienicach o...
ilustracja, źródło: Pixabay.com
Lokalna Grupa Działania „Puszcza Kozienicka” zaprasza do udziału w projekcie „Multimedi...
Fot. archiwum/Kamil Zapora
W środę 27 marca o godzinie 15:00 w starostwie powiatowym w Kozienicach odbędzie się VII sesja rady powia...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook