Dzisiaj jest piątek, 22 czerwca 2018 r., 173 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
(Zdjęcia) Policyjny Mikołaj odwiedził pacjentów oddziału dziecięcego w kozienickim szpitalu
Dodał: MariuszBasaj, 06-12-2017 14:26, odsłon: 1913
fot. KPP Kozienice
fot. KPP Kozienice

W środę jeden z dzielnicowych kozienickiej komendy wcielił się w rolę Świętego Mikołaja i wraz z policjantami z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej KPP Kozienice odwiedzili dzieci przebywające w szpitalu na oddziale dziecięcym. Były prezenty od św. Mikołaja, ale przede wszystkim dobra zabawa.

To kolejna tego rodzaju akcja policjantów z KPP w Kozienicach skierowana do hospitalizowanych dzieci. Gospodarzem spotkania był ordynator oddziału dziecięcego dr Czesław Czechyra, który wraz z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Kozienicach kom. Dariuszem Szewcem rozpoczęli dzisiejsze spotkanie. Jak zawsze goście sprawili dzieciom sporo radości. Na zapytanie "Czy były grzeczne?" jednogłośnie odpowiedziały "Tak".

 

- Mimo różnego rodzaju chorób dzieci miały tyle siły, żeby wspólnie głośno zawołać św. Mikołaja. A ten po chwili pojawił się na szpitalnym korytarzu. Na buziach wszystkich najmłodszych można było zobaczyć uśmiech. To bardzo ważne, bo właśnie niesienie radości i uśmiechu jest najlepszym lekarstwem w chorobie - mówi rzecznik kozienickiej policji mł. asp. Ilona Tarczyńska.

 

Podczas rozdawania prezentów przez Mikołaja, dzieci odwdzięczały się pięknie recytowanymi wierszami oraz śpiewały mu piosenki. Z wielkim zainteresowaniem, wspólnie z rodzicami, wysłuchali bajek czytanych przez policjantów.

 

Paczki zostały przygotowane przy współpracy Oddziału Pediatrycznego SP ZZOZ Kozienice, Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach, Urzędu Miasta w Kozienicach, Enea Wytwarzanie oraz SKOK Kozienice.. Z uwagi na obchodzoną dzisiaj akcję „Dzień Odblasków 2017” wszystkim uczestnikom zostały przekazane elementy odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo osób pieszych na drodze.Skontaktuj się z autorem tekstu: MariuszBasaj
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. KDK
W czwartek 21 czerwca najlepsi wokaliści i tancerze 25. edycji Music-Dance ponownie spotkali się w Centru...
Fot. Kamil Zapora
W piątek 22 czerwca uczniowie w całej Polsce zaczęli letnią przerwę w nauce. W kozienickich szkołach w cz...
Rafał Zielony (z lewej) to reprezentant kozienickiej komendy, który stanął na drugim miejscu podium w kategorii drabina hakowa - indywidualnie. Fot. Kamil Zapora
W dniach 20-21 czerwca w Kozienicach odbywały się XIX Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w spor...
Rajd klasyków, noc świętojańska, strefa kibica, a może imieniny Pana Jana? Sprawdźcie jak możecie ...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook