Dzisiaj jest wtorek, 25 lipca 2017 r., 206 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
(Zdjęcia) Pełne wrażeń Wakacje w Stanach. Tu nie było miejsca na nudę
Dodał: MariuszBasaj, 14-07-2017 16:18, odsłon: 1321

O tym jak ciekawe mogą być półkolonie, przekonały się dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Stanisławicach. W dniach 3-14 lipca grupa 45 uczniów miała okazję wziąć udział w licznych kreatywnych zajęciach oraz wyjazdach. W piątek podsumowano tegoroczne półkolonie, a dzieci otrzymały upominki i dyplomy za udział.

Letni wypoczynek rozpoczął się od podzielenia dzieci na grupy oraz spotkania przedstawicielami policji. Uczniowie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat bezpiecznego wypoczynku. Cenną lekcją okazał się także udział w projekcie "Bezpieczny dom" w Radomiu, czyli wyjątkowych zajęciach ze strażakami.

 

Program kolonii obfitował w wiele wyjazdów, a większość zajęć odbywała się w terenie. Dzieci były m.in. na basenie czy w Kinie KDK. Do tego czekały na nich wycieczki do Jura Parku w Bałtowie, Muzeum Wsi Radomskiej, Kazimierza Dolnego, Królewskich Źródeł, a na finał do Ogrodu Zoologicznego w Warszawie.

 

Dobre szybko się kończy

 

W zoo dzieci były właśnie w piątek, a po powrocie ze stolicy miało miejsce uroczyste podsumowanie półkolonii, którego dokonali dyrektor szkoły Marek Kucharski, radny Andrzej Wołos, sołtys Joanna Kwaśnik oraz przewodnicząca rady rodziców Anna Rębiś.

 

- Gratulujemy wszystkim, że dotrwaliście bohatersko do końca półkolonii -zwrócił się do dzieci dyrektor Marek Kucharski, dodając: - Chciałbym też podziękować wszystkim współpracownikom szkoły za wsparcie oraz paniom wychowawczyniom, które przez ten czas dziećmi się opiekowały.

 

- To druga edycja półkolonii w Stanisławicach (...) Żeby mogły się one odbyć, potrzebna była dobra współpraca szkoły, sołectwa i samorządu. Wierzę, że te półkolonie staną się tradycją i że za rok znów się tu spotkamy - powiedział radny Andrzej Wołos.

 

Następnie wszystkie dzieci otrzymały dyplomy za udział oraz pamiątkowe upominki, które z pewnością przydadzą im się w szkole po wakacjach. Na finał nie mogło też zabraknąć grupowego zdjęcia.

 

Półkolonie zostały sfinansowane z Funduszu Sołeckiego, a rodzice dzieci nie ponosili żadnych opłat w związku z uczestnictwem ich dzieci w zajęciach i wyjazdach.

 

Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

 

Na zakończenie półkolonii nie mogło zabraknąć pamiątkowego zdjęcia.


Skontaktuj się z autorem tekstu: MariuszBasaj
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Film animowany „ Mała wielka stopa”, dokument „Kedi–sekretne życie kotów&r...
fot.ISZ
Dziesięć drużyn męskich, jedna żeńska oraz trzy młodzieżowe. Każda z nich zaprezentowała swoje przygotowa...
Fot.Mariusz Grotkowski/Agencja©Arpass
W poniedziałek 24 lipca policjanci z powiatu kozienickiego obchodzili swoje święto. Podczas uroczystości,...
Fot.Mariusz Grotkowski/Agencja©Arpass
Występy dzieci i młodzieży z terenu gminy Sieciechów, na scenie Paweł Rydz, LIZA z Cygańskimi Gwia...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook