Dzisiaj jest czwartek, 13 grudnia 2018 r., 347 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
(Zdjęcia) Jubileusz UTW i wspólne świętowanie Dnia Seniora
Dodał: MariuszBasaj, 20-11-2017 07:28, odsłon: 3342
fot. KDK
fot. KDK

W piątek 17 listopada odbyło się spotkanie integracyjne Uniwersytetu Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Spotkanie dla słuchaczy UTW zostało zorganizowana w restauracji "Kaskada". 

– To pierwsze takie spotkanie, a jednocześnie jedna z niespodzianek, jakie przygotowaliśmy z okazji jubileuszu 10-lecia naszego Uniwersytetu – poinformowała Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury i UTW Elwira Kozłowska. – To także prezent z okazji Dnia Seniora, który obchodziliśmy kilka dni temu – dodała.

 

W spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni goście. Lokalne władze reprezentowała m.in. Zastępca Burmistrza Gminy ds. Społecznych Małgorzata Bebelska, która życzyła seniorom dużo uśmiechu, radości, a także zdrowia, siły i wytrwałości.

 

– Czas tak szybko upływa, ale my zostajemy bez zmian. Bardzo cieszymy się, że jest w nas tyle radości i energii. Mówię "w nas", bo razem tworzymy część społeczeństwa Kozienic. Chcemy, aby rozwój osobisty w ramach UTW i każde spotkanie sprawiało państwu radość – podkreśliła wiceburmistrz.

 

Przewodniczący Rady Miejskiej Mariusz Prawda życzył seniorom wspaniałej i niezapomnianej zabawy, a następnie razem z Małgorzatą Bebelską wręczył Radzie Słuchaczy UTW kryształowy upominek i list od Burmistrza Kozienic Tomasza Śmietanki.

 

Witold Makarewicz, Przewodniczący Rady Słuchaczy podziękował samorządowi za to, że seniorzy w Kozienicach mogą "dostrzegać piękno babiego lata w jesieni życia". – Nawet jesienne słońce dla nas świeci jakby cieplej. Korzystajmy z tego, bądźmy razem i nie dopuśćmy do tego, aby ogarniała nas melancholia, żal i gorzkie łzy – apelował przewodniczący.

 

W uroczystości udział wzięli także Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Edward Pułkowski, Dyrektor Wydziału Promocji, Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim Jarosław Traczyk oraz Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach Ilona Tarczyńska.

 

Sponsorem wydarzenia była Enea Wytwarzanie.

 


Przedstawiciele kozienickiego samorządu, dyrektor KDK oraz KPP w Kozienicach złożyli seniorom serdeczne życzenia.Skontaktuj się z autorem tekstu: MariuszBasaj
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Pani dyrektor jest uderzajaco podobna w tej ciemnej stylizacji i skórze bladej jak sciana do Morticii Addams,swoją droga proponuje w lato wyjechac do słonecznej Hiszpanii i leżeć bite 2 tygodnie na plaży opalając się,wtedy nie bedzie Pani taka zimna na twarzy.
Dodane obrazki:
20-11-2017, 09:17:10
+ 4
- 3
odpowiedz
A TY jak bedziesz mniej pił to Twoja gęba nie bedzie tak czerwona. Polecam odstawić napoje wyskokowe na dłużej niz bite 2 tygodnie. Obiecuje wyjdzie Ci to na zdrowie.
21-11-2017, 13:00:41
+ 1
0
odpowiedz
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Do tragicznego wypadku doszło wczoraj około godziny 17:25 na drodze powiatowej w miejscowości Wybor&oacut...
Fot. A©Arpass
We wszystkich sądach w regionie radomskim trwa kryzys związany z nieobecnością dużej liczby pracownik&oac...
Fot. Kamil Zapora
Dzisiaj w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach odbył się XVIII Przegląd...
Kadr z filmu
W tym tygodniu na ekranie Kina KDK zobaczymy trzy nowe filmy. Na najmłodszych widzów czeka spotkan...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook