Dzisiaj jest czwartek, 09 lipca 2020 r., 191 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Fabryka Domów Bogucin
[ZDJĘCIA] Gminny Dzień Kobiet w Garbatce-Letnisko. Koncert zespołu „Tropical Band” i niespodzianki
Dodał: DL, 06-03-2020 19:58, odsłon: 3030
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass

Dzień Kobiet to święto, które w gminie Garbatka-Letnisko obchodzone jest w sposób szczególny i na stałe wpisało się w kalendarz imprez. Jest wyrazem wdzięczności i pamięci o kobietach. W tym roku specjalnie dla pań przygotowano koncert zespołu „Tropical Band”, a także słodki poczęstunek i liczne niespodzianki.

Tegoroczne kobiece świętowanie w Garbatce-Letnisko odbyło się w piątek, 6 marca w Publicznej Szkole Podstawowej imienia Królowej Jadwigi. Sala pękała w szwach. W wydarzeniu wzięło udział liczne grono mieszkanek gminy, ale nie zabrakło też i reprezentantów płci przeciwnej.

Oficjalne obchody „Dnia Kobiet” rozpoczęła wójt gminy Garbatka-Letnisko Teresa Fryszkiewicz dziękując wszystkim za przybycie oraz składając życzenia. – Chciałabym złożyć nam wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Przede wszystkim zdrowia, bo to najważniejsze, wszelkiej pomyślności. Żeby każdy dzień przynosił radość, oraz miłość - życzyła sobie i wszystkim obecnym kobietom wójt Garbatki Teresa Fryszkiewicz.

 


 

Kolejno głos zabrał przewodniczący rady gminy Włodzimierz Mazur, który złożył przybyłym Paniom najserdeczniejsze życzenia. – Szanownie Panie. Pani premier Hanna Suchocka w 1993 roku oficjalnie zniosła Wasze święto, ale ja wiem dlaczego. Dlatego, żeby wszyscy mężczyźni cały rok pamiętali o swoich kobietach i takie przesłanie myślę Pani premier miała, dlatego jak widzicie jesteśmy nie ósmego, a szóstego marca. Chciałbym z okazji Waszego święta podziękować wam, że jesteście z nami. Dziękuję wam za to, że wytrzymujecie z nami, a życzę Wam wszystkim zdrowia radości i spełnienia najskrytszych marzeń i oczywiście, aby Wasi panowie zawsze o Was pamiętali – mówił Włodzimierz Mazur. Do życzeń dołączyli się radni Czesław Pacuła oraz Bartek Kamiński.

 


 


Po złożonych życzeniach radni osobiście wręczyli paniom upominki.

 

Muzyczną część Dnia Kobiet w Garbatce-Letnisko otworzyła Paulina Michalak, która swoim energicznym wokalem rozbudziła publiczność zgromadzoną na Sali. Główną atrakcją imprezy był bez wątpienia występ zespołu „Tropical Band”. Grupa składająca się z lokalnych muzyków, powstała i wystąpiła specjalnie z okazji Dnia Kobiet. W skład zespołu wchodzą: Kamil Pachocki, Jacek Papieski, Mariusz Kwaśnik, Jarosław Wojas oraz Łukasz Nowak. Usłyszeliśmy najsłynniejsze polskie przeboje takich grup muzycznych jak Perfect, Wilki, Lady Pank, czy Golec Orkiestra.

 


 

Samorządowcy, którzy tworzyli tego dnia muzyczny tercet okrzyknięty przez publiczność nazwą „Radni Band” zaśpiewali wspólnymi siłami dwa utwory.

 


 

Jednym z nich była piosenka Eugeniusza Bodo – Ach te baby. Na zakończenie uroczystości przy akompaniamencie zespołu Tropical Band wykonali utwór „Za zdrowie Pań”.

 Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
fot.Enea
Zgodnie ze Strategią Rozwoju, Grupa Enea powołała spółkę Enea Nowa Energia, której zadaniem...
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
Po  spotkaniach z mieszkańcami, samorządowcami w Szydłowcu, Zwoleniu premier Mateusz Morawiecki p&oa...
fot.KKS
Dziesięć zespołów będzie rywalizowało w grupie 6 II ligi piłki siatkowej mężczyzn w sezonie 2020/2...
fot.archiwum
Thunderstrike Fight League, 21 edycja odbędzie się już we wrześniu w Kozienicach. Taką informację w czwar...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook