Dzisiaj jest piątek, 22 listopada 2019 r., 326 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
[FOTO] Więcej siły i energii po wizycie w komorze normobarycznej. Świątynia Zdrowia zaprasza na seanse
Dodał: MaG, 20-09-2019 08:01, odsłon: 1938

Lepsze samopoczucie, więcej siły, energii i najważniejsze – przedłużenie życia. To tylko kilka zalet korzystania z komory normobarycznej, którą posiada Świątynia Zdrowia w miejscowości Czarna Wieś k.Pionek.

Komora normobaryczna jest rewelacyjnym zabiegiem długowieczności, ponieważ powoduje ośmiokrotny wzrost komórek macierzystych, które krążąc po organizmie docierają do uszkodzonych komórek i tkanek powodując ich regenerację.

KOMORA NORMOBARYCZNA – NORMOBARIA
Terapia tlenowa pomaga utrzymać optymalne funkcjonowanie mózgu, polepsza zdolność koncentracji i zapamiętywania, a także znacząco wzrasta witalność i siła.


O zaletach tej wyjątkowej metody oddziaływania na organizm mówi magister fizjoterapii Paulina Woźniak.

- To wyjątkowe połączenie starej medycyny niekonwencjonalnej z jej nową odsłoną. Przebywanie w komorze normobarycznej bez żadnych skutków ubocznych potrafi przywrócić zdrowie i zaaplikować dużą dawkę energii. Dzięki tej metodzie udaje się zwielokrotnienić poziom komórek macierzystych, zyskać więcej siły, zwiększyć dostęp tlenu do komórek. – mówi magister Paulina Woźniak – Dodatkowo przebywanie zgodnie z zaleceniem w takiej komorze  pozwala na zahamowanie rozmnażania się komórek beztlenowych, człowiek lepiej się czuje i co najważniejsze jest to idealna metoda na przedłużenie życia.

 


Terapia tlenowa pomaga utrzymać optymalne funkcjonowanie mózgu, polepsza zdolność koncentracji i zapamiętywania, a także znacząco wzrasta witalność i siła.

 

Przebywanie w komorze normobarycznej przyspiesza metabolizm. Przeprowadzane zabiegi pozwalają na efektywniejszą utratę masy ciała i wyszczuplają sylwetkę. Zachodnie badania dowodzą, że osoby regularnie korzystające z zabiegów w komorze żyją średnio o 10 lat dłużej.

Świątynia Zdrowia to nie tylko komora normobaryczna, to również gabinet masażu. – Nasz gabinet oferuje masaże lecznicze, klasyczne relaksacyjne, masaż antycellulitowy , masaż gorącymi kamieniami oraz drenaż limfatyczny. Nowością jest możliwość wykonywania masaży w komorze normobarycznej co pozwala uzyskać lepszy efekt w krótkim czasie. – dodaje Paulina

 


Starodawne metody leczenia od zawsze towarzyszyły naszym rodzicom, dziadkom i krewnym. Kilka z nich wykonywane są w “Świątyni”, a o których często się zapomina. Wśród nich możemy wyróżnić stawianie baniek, nerkowanie, pępkowanie,  oczyszczanie organizmu poprzez stopy metali ciężkich – Body Detox.  – Zapraszam już dziś do mojej Świątyni Zdrowia. –  mgr. fizjoterapii Paulina Woźniak

 

- W komorze można żyć na co dzień. Jest takie środowisko ja w Edenie. Nasze organizmy są przystosowane do życia w nim. Dlatego dobrą metodą jest wynajmowanie komory na noce. - dodaje Paulina

 

Świątynia Zdrowia znajduje się w miejscowości Czarna Wieś 97, tuż koło Pionek. Zainteresowani zabiegami mogą umówić wizytę dzwoniąc pod numer telefonu Tel. 787-606-085 lub 668-824-428

 

 

   
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
Gmina Gniewoszów świętowała Dzień Seniora. Była msza święta, występy i oczywiście tort. Wspó...
Kacper Lenarczyk potrzebuje Waszej pomocy. fot. archiwum prywatne
Kacper to pogodne i ciekawe świata dziecko, cierpi jednak na obustronny niedosłuch zmysłowo - nerwowy głę...
Wyrazy uznania, życzenia pomyślnej i owocnej pracy z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składa burmistrz K...
fot.Enea
20 listopada w Publicznym Przedszkolu nr 2 w Kozienicach przeprowadzono projekt pod nazwą Potęga Przedszk...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook