Dzisiaj jest wtorek, 26 maja 2020 r., 147 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
[FOTO,WIDEO] Tak Garbatka-Letnisko celebrowała święto Pań!
Dodał: KamZap, 08-03-2019 14:52, odsłon: 2310
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass

Liczne grono Pań, słodki poczęstunek, piękne życzenia, kwiaty oraz popisy wokalne w wykonaniu Zespołu Tropical Band i wiele wiecej! Tak w wielkim skrócie podsumować można „Święto Pań”, które na stałe wpisało się w Kalendarz Imprez Gminy Garbatka-Letnisko.

Gminny Dzień Kobiet w Garbatce zorganizowany został 7 marca w Publicznej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi. Wzięło w nim udział liczne grono mieszkanek gminy, ale nie zabrakło też panów.

 

Oficjalne obchody „Dnia Kobiet” rozpoczęła wójt Gminy Garbatka-Letnisko Teresa Fryszkiewicz dziękując wszystkim za przybycie oraz składając życzenia. - Chciałam wszystkim Paniom złożyć najserdeczniejsze życzenia, żebyśmy były zdrowe, zawsze uśmiechnięte i jeszcze silniejsze niż jesteśmy – życzyła sobie i wszystkim kobietom na sali wójt Garbatki Teresa Fryszkiewicz.

 Dalej głos zabrał przewodniczący rady gminy Włodzimierz Mazur, który również złożył przybyłym Paniom piękne życzenia. – Chciałbym życzyć wam wytrwałości w obcowaniu z nami, mężczyznami, a także radości i zdrowia, wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń, uśmiechu oraz dużo miłości – mówił Włodzimierz Mazur. Później wspólnie z męską częścią rady wręczył każdej obecnej kobiecie po tradycyjnym tulipanie.

 

 

 

Główną atrakcją imprezy był występ nowego w pełni męskiego zespołu „Tropical Band”. Grupa składająca się z lokalnych muzyków, powstała i wystąpiła specjalnie z okazji Dnia Kobiet. Zespół tworzą: Kamil Pachocki, Jacek Papieski, Tomasz Kubiak, Mariusz Kwaśnik oraz Łukasz Nowak. Panie nie tylko wysłuchały pięknego sto lat, lecz przede wszystkim dobrze bawiły się przy przebojach z różnych gatunków muzyki. Usłyszeliśmy m.in. przeboje Lady Pank, Pawła Domagały, Zenka Martyniuka czy Sławomira.

 


 

Wisienką na torcie był popis wokalny bardziej amatorskiej grupy. Chociaż mężczyźni stanowią mniejszość w radzie gminy Garbatka-Letnisko, to Panowie samorządowcy stanęli na wysokości zadania. Wspólnie z zespołem, zaśpiewali dla przybyłych kobiet „Za zdrowie Pań”. Wydarzenie umilił także słodki poczęstunek.

 Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Zarząd Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej podjął we wtorek kilka zaskakujących decyzji. Gdy wydawało się,...
Koronawirus diametralnie zmienił dotychczasową sytuację między innymi na rynkach pracy. W Kozienicach tak...
Fot. archiwum
Ponad 10 kilogramów martwych ryb wyłowiono z Jeziora Kozienickiego. Najprawdopodobniej grasowali t...
Fot. Starostwo Powiatowe w Kozienicach
Kolejny transport płynów dezynfekcyjnych przekazanych przez wojewodę trafił do powiatu kozienickie...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook